Open navigation

Mahdia Palace
späť na Tunisko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Nemusíte vôbec patriť k náročným klientom, pre ktorých je tento hotel primárne určený. Napriek tomu vás očarí jeho snová architektúra, navodzujúca dojem, že trávite svoju dovolenku v skutočnom paláci orientálneho vládcu.

Palác ako zo sna

Ak máte radi rozľahlé a vzdušné priestory, budete sa v hoteli Mahdia Palace cítiť skutočne veľkolepo. Chvíle nerušeného odpočinku si užijete v tureckých kúpeľoch, na masážach, vo vírivke aj na súkromnej pláži.

Štýlový hotel Mahdia Palace sa pýši komfortným vybavením aj skvelou polohou a oslovuje nielen tých náročnejších klientov. Leží len 4 km od centra letoviska Mahdia a 50 km od letiska v Monastire. Nákupné možnosti nájdete vo vzdialenosti 300 metrov.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V priestrannom komplexe hotela Mahdia Palace vás uvíta vstupná hala s recepciou a prekrásnym, monumentálnym schodiskom. Ďalej sa tu ukrývajú 4 reštaurácie a 3 bary, jedna maurská kaviareň a diskotéka. Ak nechcete počas dovolenky prísť o zážitok z nakupovania, navštívte obchod so suvenírmi, minimarket či zmenáreň priamo v hoteli. Z ostatného hotelového vybavenia sa vám môže hodiť kaderníctvo, práčovňa či napríklad konferenčná miestnosť. K internetu a wi-fi sa pripojíte za poplatok. Ku kúpaniu láka vonkajší bazén s krásnym palmovým ostrovčekom, okolo ktorého sú rozmiestnené lehátka a slnečníky (zdarma, osušky za zálohu), počas zimnej sezóny zamierte radšej do krytého bazénu. Deti sa vykúpu v bazéne pre ne určenom, takisto pre ne v hoteli funguje miniklub zadarmo. Ak sa chcete pozrieť do okolia, využite možnosť prenájmu áut alebo sa obráťte na zamestnancov recepcie, ktorí sú schopní vám na požiadanie zariadiť fakultatívne výlety po bližšom i vzdialenejšom okolí.

Izby

Individuálne klimatizované izby hotela Mahdia Palace (klimatizácia cez hlavnú sezónu) sú vybavené telefónom, TV so satelitným príjmom, sušičom vlasov, minibarom a trezorom. Súčasťou každej izby je samozrejme vlastná kúpeľňa s WC. Balkón alebo terasa poskytujú príjemné posedenie na čerstvom vzduchu. Izbu s výhľadom na more si zarezervujete za príplatok, rovnako ako jednolôžkovú izbu. V ponuke hotela nájdete aj izby pre handicapovaných klientov. V súkromí vlastnej izby sa pripojíte i na wi-fi - prístupové údaje získate po zaplatení poplatku.

Pláž

Hotel susedí s niekoľko kilometrov dlhou, piesčitou plážou s pozvoľným vstupom do vody. Na brehu nájdete hotelové lehátka a slnečníky, ktoré môžete v rámci all inclusive pobytu využívať zdarma. Osušky sa požičiavajú za vratnú zálohu.

Aktivity

Ak patríte k priaznivcom aktívnej dovolenky, iste oceníte širokú ponuku tunajších aktivít. Z tých neplatených je to napríklad volejbal, stolný tenis, petanque, ping-pong, lukostreľba, futbal alebo šípky. Naviac sa môžete každý deň zúčastniť pestrých animačných programov, vo vybrané dni naviac zaujímavých večerných programov. Už i tak rozsiahlu ponuku obohacujú platené športové i relaxačné aktivity, ku ktorým patrí tenis, fitness, vírivka, sauna, turecké kúpele, masáže, biliard, thalasso terapia, bowling a vodné športy na pláži. Ak chcete vyraziť za zábavou za brány hotela, navštívte neďaleké jazdecké centrum alebo cvičné golfové ihrisko. Za zlého počasia, kedy je naopak lepšie ostať v hoteli, sa zabavíte v spoločenskej miestnosti pri kartových a stolných hrách. Pre deti je tu zriadený miniklub (4-12 rokov) a detské ihrisko.

Stravovanie

Súčasťou pobytu v hoteli Mahdia Palace je buď polpenzia (bufetové raňajky a večere), alebo all inclusive stravovanie. S all inclusive formou získate bohaté raňajky, obedy a večere (všetko formou švédskych stolov), k tomu ľahké občerstvenie počas dňa a hlavne neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby (10: 00-23: 00).