Open navigation

Riu Palace Royal Garden
späť na Tunisko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Nechce sa vám čakať až do prázdnin, aby ste mohli vyraziť vyraziť na dovolenku do teplých krajín? Na tuniský ostrov Djerba môžete letieť už v apríli a zima vám tu rozhodne nebude.

ZA SLNKOM UŽ V APRÍLI

Jeden z najkvalitnejších hotelov na Djerbe je Riu Palace Royal Garden. Pýši sa skvelou kuchyňou, priestrannými izbami a krásnou piesčitou plážou, a tak vám tu nebude rozhodne nič chýbať.

Štýlový komplex Riu Palace Royal Garden leží v pokojnej oblasti pri turisticky obľúbenom mestečku Midoun na východe Djerby (Tunisko). Do centra mesta s množstvom kaviarní, obchodov a bazárov je to asi 6 km, cesta na letisko zaberie necelú polhodinu (27 km). Z hotela obkoleseného krásnou palmovou záhradou stačí prejsť na pláž niekoľko metrov.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V hoteli vystavanom v tvare polmesiaca, tak aby ponúkal čo najlepší výhľad na pláž, nájdete vstupnú halu s recepciou, hlavnú reštauráciu, snack bar, nočný klub, kaviareň, diskotéku, minimarket a kaderníctvo. Okrem toho tu funguje miniklub a detské ihrisko pre malých návštevníkov a tiež konferenčná miestnosť pre ostatných (vhodná na oslavy, zasadnutia, obchodné rokovania). Pevné pripojenie k internetu je spoplatnené, na wi-fi sa v priestoroch recepcie môžete pripájať zdarma. Vody si okrem mora užijete dosť vo vonkajšom a krytom bazéne, deti majú k dispozícii bazén vlastný. Lehátka, slnečníky aj osušky si môžete zapožičať bez ďalších poplatkov.

Izby

Elegantné, klimatizované izby hotela Riu Palace Royal Garden vám poskytnú pohodlie a z vlastného balkóna alebo terasy pekný výhľad na areál. Súčasťou vybavenia je vždy kúpeľňa s wc, sušič vlasov, telefón, minibar, televízia a trezor na cennosti. Klimatizácia funguje počas celej hlavnej sezóny.

Pláž

Krásnu piesčitú oddeľuje od hotela doslova pár krokov. Rovnako ako v priestore pri bazéne môžete aj tu využívať lehátka, slnečníky a osušky bez ďalších poplatkov. Plážový bar ponúka počas horúcich dní osvieženie v podobe nealkoholických nápojov.

Aktivity

V rámci all inclusive programu sa vám v hoteli Riu Palace Royal Garden ponúka celá škála najrôznejších aktivít - tenis (osvetlenie a výbava za poplatok), volejbal, fitnes, aerobik, stolný tenis, plážový volejbal, aquaaerobik, pétanque a v rôznych dňoch tiež zábavné večerné programy. Rozšíriť si možnosti aktívneho vyžitia môžete po zaplatení ďalšieho poplatku. Vďaka tomu si vyskúšate napríklad biliard, vodné športy (katamarán, kanoe, windsurfing), cyklistiku, elektronické hry, saunu, vírivku alebo masáže a procedúry v salóne krásy. Ak patríte medzi golfových nadšencov, hneď cez cestu nájdete najkrajšie golfové ihrisko na Djerbe, kde vám zamestnanci hotela radi zariadia rezerváciu.

Stravovanie

Bohaté all inclusive tunajšieho hotela zahŕňa raňajky, obed a večeru formou bufetu, naviac ľahké desiaty počas dňa, takže hladu sa naozaj nemusíte obávať. Ba čo viac, kuchári v hoteloch Riu sú svojim gastronomickým umením skutočne povestní. Okrem vyberaných pokrmov vás určite poteší aj možnosť neobmedzenej konzumácie tunajších alkoholických a nealkoholických nápojov, vrátane fresh džúsov (10:00-24:00).