Open navigation

Eden Star
späť na Tunisko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Nemáte radi dotieravých animátorov, ktorí sa nenechajú odbiť, kým vás nezapoja do nejakej "zábavnej" činnosti? Požadujete svoj kľud a boli by ste radi, keby to rešpektovali aj hoteloví zamestnanci? V hoteli Eden Star to presne takto funguje.

Ideálni animátori

Voľný čas môžete tráviť v maurskej kaviarni, tureckých kúpeľoch, kaderníctve alebo na kozmetike. Skúsení maséri ovládajú najrôznejšie techniky, vďaka ktorým sa z dovolenky vrátite skutočne znovuzrodení.

Hotel Eden Star ponúka príjemné ubytovanie s priateľským a nevtieravým personálom, to všetko v obľúbenej oblasti Zarzis, priamo na brehu mora. Centrum mesta je od hotela vzdialené asi 13 km, za nákupmi a reštauráciami vám ale stačí prekonať pár krokov. Vzdialenosť letiska je približne 50 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V hoteli zloženom z hlavnej budovy a dvoch obytných krídel nájdete všetko dôležité vybavenie pre svoj prázdninový pobyt. Na recepcii funguje zmenáreň a informačná služba. Tu sa môžete v prípade potreby aj pripojiť na wi-fi, druhou možnosťou je využiť internetový kútik. Hotel ponúka 3 reštaurácie, niekoľko barov a diskotéku na večernú zábavu. Cez deň si odpočiniete v kaderníctve, thalasso centre, vo vnútornom alebo vonkajšom bazéne (lehátka a slnečníky zdarma, osušky za vratnú zálohu), v minimarkete na nákupoch alebo v maurskej kaviarni. Krytý bazén je napustený morskou vodou. Obchodným cestujúcim poslúžia dve konferenčné miestnosti, rodičia zase ocenia detský klub 4-12 rokov), kam môžu svoje ratolesti bez obáv na chvíľu "odložiť".

Izby

Hotel Eden Star má pre svojich hostí pripravené tri typy izieb - štandardné, rodinné a s výhľadom na more. V štandardných izbách je možné prisťahovať na prístelku buď jedného dospelého, alebo dve deti. Izby sú klimatizované (počas hlavnej sezóny), ale vás viac osvieži čerstvý vzduch, stačí vyjsť na vlastný balkón alebo terasu. K základnému vybaveniu patrí telefón, televízia so satelitným príjmom, sociálne zariadenie (kúpeľňa a wc) a fén. Za príplatok navyše dostanete na izbu chladničku a súkromný trezor.

Pláž

Piesčitá pláž s ležadlami a slnečníkmi sa rozprestiera priamo pred hotelom. Osušky sa požičiavajú za zálohu, ostatné plážové vybavenie je zadarmo.

Aktivity

V hoteli Eden Star sa počas dovolenky rozhodne nudiť nebudete. Okrem tradičných animačných programov, ktoré sa konajú cez deň aj večer, si môžete vykúšať veľa individuálnych športových aktivít, ako je tenis, windsurfing, kajaking, jazda na vodnom skútri alebo plavba na katamaráne či na šlapadlách. Pripravte sa však na to, že motorizované vodné športy a využitie spa centra (masáže, hydromasáže, sauna, turecké kúpele, kozmetické procedúry) sú spoplatnené. Zato aktivity, ako je aerobik, vodné pólo alebo aqua gymnastika si užijete zadarmo. K popoludňajšej sieste si môžete v maurskej kaviarni vychutnať originálnu tuniskú vodnú fajku. Za tabak a použitie fajky sa vyberá malý poplatok.

Stravovanie

O jedlo a pitie sa vám postarajú hneď v troch reštauráciách. V rámci all inclusive máte nárok na raňajky, obedy a večere, ďalšie občerstvenie počas dňa (pizza, hranolky, sendviče) a k tomu popoludňajšiu kávu či čaj so zákuskami. V hlavnom bare, v reštaurácii pri bazéne a v maurskej kaviarni si v rôznych hodinách môžete dopriať neobmedzené množstvo alkoholických a nealkoholických nápojov (kokteily, turecká káva, mätový čaj a i.).