Open navigation

Sentido Rosa Beach
späť na Tunisko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Či už patríte medzi vegetariánov alebo vegánov, ste alergickí na určité potraviny alebo idete na dovolenku s deťmi, pre ktoré chcete špeciálne jedlo, pracovníkov hotela Sentido Rosa Beach s ničím nezaskočíte.

PRE NÁROČNÝCH stravníkov

Okrem hlavnej reštaurácie v hoteli fungujú ešte tri reštaurácie s obsluhou - talianska, tuniská a s medzinárodnou kuchyňou. Raňajky dostanete až do 12-tej hodiny, nápoje si objednáte na baroch po celých 24 hodín.

Moderný hotelový komplex so širokou ponukou stravovania (špeciálne menu pre deti, vegetariánov, vegánov i alergikov) sa nachádza len 1,5 km od letiska Monastir a rovnomenného letoviska. Centrum Monastiru, vzdialené 6 km od hotela, je dobre dostupné miestnou dopravou a láka tak na príležitostné výlety. Suveníry na pamiatku ale obstaráte aj bližšie, nákupné možnosti nájdete už priamo v hoteli. Z tunajšej piesočnej pláže sa vám naskytne krásny výhľad na Monastir a na susedné Sousse.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V hoteli Sentido Rosa Beach nájdete veľa krásnych miest, nabádajúcich k odpočinku - krásnu vstupnou halou počnúc a dobre vybaveným wellness centrom končiac. Príjemné chvíle strávite aj v jednej zo 4 reštaurácií, v jednom zo 4 barov alebo v maurskej kaviarni, vodu si užijete v krytom bazéne alebo v tom vonkajšom, obklopenom lehátkami (lehátka aj slnečníky môžete využívať zadarmo, osušky za zálohu). V priestoroch recepcie sa zadarmo pripojíte k wi-fi sieti, bezplatné je aj pevné pripojenie. Pre deti má hotel pripravený miniklub a vlastné ihrisko, drobnosti na pamiatku pre seba aj svojich známych zakúpite v tunajšom obchode so suvenírmi.

Izby

Príjemnú teplotu si v priestranných a elegantných izbách hotela Sentido Rosa Beach nastavíte pomocou individuálnej klimatizácie (počas hlavnej sezóny), krásny výhľad do okolia vám poskytne vlastný balkón alebo terasa. K štandardnému vybaveniu patrí vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, wc, fén), chladnička, telefón a satelitná televízia, trezor na izbe je spoplatnený. Za príplatok je tiež rezervácia izby s výhľadom na more.

Pláž

Hotel leží hneď pri jednej z najobľúbenejších tuniských pláží. Lehátka a slnečníky sú k dispozícii zadarmo, osušky sa požičiavajú za vratnú kauciu. Vstup do mora je pozvoľný a hodí sa tak aj pre menšie deti.

Aktivity

Skúsený personál sa podieľa na príprave početných športových a spoločenských aktivít na deň, ale aj nemenej zaujímavých programov na večer (folklórne večery, tanečné show, kabarety, súťaže). V ostatnom čase si môžete bez poplatku vyskúšať lukostreľbu, petanque alebo minifutbal, zahrať si ping-pong, plážový volejbal alebo tenis (za poplatok je osvetlenie a vybavenie). Spoplatnená je návšteva hotelového wellness centra, masáže a biliard. Ak si chcete priplatiť za adrenalínový zážitok, navštívte centrum vodných športov na pláži (od apríla do októbra), v ktorého ponuke figuruje vodné lyžovanie, parasailing a jazdy na banáne, ale aj kurzy plachtenia a plavby na kajaku. Zanietených golfistov poteší neďaleké ihrisko, kam si môžu zájsť na partičku a preveriť svoju zručnosť.

Stravovanie

V rámci all inclusive si vychutnáte bohaté raňajky, obedy a večere formou bufetov, podľa chuti ľahké občerstvenie počas dňa a neobmedzené množstvo nealkoholických aj alkoholických rozlievaných nápojov miestnej výroby po celých 24 hodín. Na večeru dress-code predpisuje formálne oblečenie. O stravovanie v hoteli sa starajú jedna hlavná a tri tematické reštaurácie (talianska, tuniská, medzinárodná kuchyňa - nutná rezervácia predchádzajúci deň). Raňajky sa podávajú až do 12 hodín – počíta sa aj s tými, ktorí si na dovolenke radi pospia.