Open navigation

Club Riu Palm Azur
späť na Tunisko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Ostrov Djerba je povestný prekrásnymi plážami. Chcete stráviť nádhernú relaxačnú dovolenku opaľovaním sa na zlatavom piesku na juhu Tuniska? Radi by ste na pláži boli za chvíľu? Hotel Club Riu Palm Azur vás určite nesklame.

NA prekrásnej pláži

Hlavná hotelová reštaurácia je nefajčiarska, nemusíte sa teda báť, že by vám dym z cigariet kazil chuť. V rámci all inclusive si môžete bez ďalších poplatkov zahrať volejbal, ping-pong, minigolf alebo petanque, pri ktorých sa výborne zabaví celá rodina.

Clubhotel Riu Palm Azur bol postavený uprostred obrovskej palmovej záhrady v tesnom susedstve pláže v turistickej zóne Aghir, na juhovýchodnom pobreží tuniského ostrova Djerba. Medzinárodné letisko sa nachádza asi 30 km od hotela, hlavné mesto Houmt Souk 23 km a mestečko Midoun iba 6 km. Najbližšie nákupné možnosti určite neminiete, keďže sa nachádzajú bezprostredne pred hotelom. Približne 10 km od hotela sa nachádza krásne golfové ihrisko.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Súčasťou vybavenia štvorhviezdičkového hotela Riu Palm Azur je vstupná hala s recepciou, nefajčiarska hlavná reštaurácia s terasou, dve tematické a la carte reštaurácie (tuniská a ázijská), lobby bar, lounge bar, bar pri bazéne a bar na pláži, konferenčná miestnosť, kaderníctvo a nákupná arkáda. Hotel sa skladá z jednej hlavnej a dvoch vedľajších budov a celkovo ponúka 391 izieb na troch poschodiach, prepojených výťahmi. V palmovej záhrade sú situované dva bazény pre dospelých a jeden pre deti, vo vnútri hotela je navyše vyhrievaný krytý bazén (vyhrieva sa v zimnej sezóne). Pre deti je určený mini club a detské ihrisko, dospelí si zatiaľ môžu vychutnávať opaľovanie na slnečnej terase s lehátkami a slnečníkmi zdarma. Pokiaľ ide o internet, pevné pripojenie v internetovom kútiku je spoplatnené, k wi-fi sa v lobby môžete pripájať zadarmo.

Izby

V pekných a priestranných dvojlôžkových izbách hotela Riu Palm Azur nájdete minibar, satelitnú televíziu s plochou obrazovkou, telefón, trezor a vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, fén, wc). Ku každej izbe patrí balkón alebo terasa. Centrálne riadená klimatizácia vás bude príjemne chladiť počas hlavnej sezóny. Za príplatok si môžete zaistiť izbu s výhľadom na more alebo jednoposteľovú izbu.

Pláž

Priamo pri hoteli sa nachádza pekná piesčitá, čiastočne chránená pláž s pozvoľným vstupom do mora. Miestami môžete naraziť na kamenisté podložia. Ležadlá, slnečníky, matrace aj osušky môžu hoteloví hostia využívať zadarmo, rovnako ako plážový bar (iba nealkoholické nápoje).

Aktivity

V Clubhoteli Riu Palm Azur sa hosťom ponúkajú široké možnosti aktívneho vyžitia i wellness relaxácie. Zo športov a zábavných aktivít, ktoré nie sú spoplatnené, stoja za vyskúšanie napríklad denné a večerné animačné programy, minigolf, volejbal, petanque, fitness alebo stolný tenis. Za tenis, biliard, vodné športy na pláži, jazdu na koni, zapožičanie bicykla alebo za elektronické hry si priplatíte, rovnako ako za návštevu balneocentra, hammamu alebo masážneho salónu. Ak si nedokážete predstaviť svoju dovolenku bez golfu, určite vás poteší 10 km vzdialené golfové ihrisko (27 jamiek). V lete si môžete vyskúšať jednu lekciu potápania v bazéne zdarma, v zime zase nordic walking, tanečné lekcie alebo hodiny arabčiny.

Stravovanie

V rámci tunajšieho all inclusive dostanete raňajky, obedy a večere formou bufetu, k tomu ľahké desiaty počas dopoludňajších aj popoludňajších hodín, neskoré raňajky v barbecue reštaurácii a hlavne neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických aj alkoholických nápojov (10:00-01:00).