Open navigation

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Areál hotela Marabout nie je zvlášť veľký, o to bližšie budete mať všetko potrebné - napríklad bazén s pekným aquaparkom, ktorý sa nachádza medzi hlavnými hotelovými budovami. Z izby ste tak vo vode už za pár sekúnd.

S bazénom v centre

Či už chcete veľa cestovať alebo dávate prednosť pokojnej dovolenke na pláži, Marabout vám poskytne zázemie pre oboje. Sami si môžete vybrať, či je pre vás výhodnejšia polpenzia, alebo si chcete dopriať celodenný all inclusive servis.

Obľúbený hotel Marabout sa nachádza priamo na pláži, neďaleko centra Sousse. Obchody, reštaurácie a bary nájdete iba pár metrov od hotela. Centrum mesta je vzdialené asi 3 km, letisko v Monastire iba 18 km. Hotel je ideálny pre pokojný relax na pláži aj pre cestovanie a poznávanie bohatého denného aj nočného života v Tunisku.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Súčasťou vybavenia hotela Marabout je vstupná hala s recepciou, priestranná hlavná reštaurácia, snack bar, maurská kaviareň a bar. Ďalej tu funguje obchod so suvenírmi, kaderníctvo a detské ihrisko. Dominantou areálu je vonkajší bazén s tobogánom (pre deti od 8 rokov), vo vnúri nájdete krytý bazén pre zimnú sezónu.

Izby

Izby hotela Marabout sú vybavené individuálnou klimatizáciou, počas hlavnej sezóny si tak ľahko udržíte požadovanú teplotu. Ďalej nechýba vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, wc), k tomu telefón a televízia so satelitným príjmom. Cennosti si za poplatok môžete uschovať v bezpečí trezora na recepcii. K väčšine izieb patrí vlastný balkón, bez balkóna sú iba štvorlôžkové rodinné izby. Ak cestujete sami, môžete si zabezpečiť súkromnú jednolôžkovú izbu (za príplatok).

Pláž

Pekná piesčitá pláž, nachádzajúca sa priamo pred hotelom, ponúka plážový servis ako ležadlá, matrace a slnečníky, to všetko pre hostí s all inclusive zadarmo.

Aktivity

Súčasťou aktivít, ktorými môžete tráviť čas v hoteli, sú nepravidelné denné aj večerné animačné programy. Účasť na nich je čisto dobrovoľná a navyše bez poplatkov. Priplatiť si musíte za aktivity, ako je tenis (pre klientov s all inclusive zdarma), biliard, masáže a vodné športy na pláži alebo návšteva sauny.

Stravovanie

V ponuke nájdete buď pobyty s polpenziou, alebo s all inclusive. All inclusive zahŕňa raňajky, obedy, večere a ďalšie ľahké občerstvenie počas dňa, všetko formou bufetu. Pitný režim má podobu rozlievaných nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby v neobmedzenom množstve(9:00-23:00).