Open navigation

Hotel Club Thapsus
späť na Tunisko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Pre toho, kto pred okázalou ozdobnosťou uprednostňuje prosté formy, je tu hotel Club Thapsus. Väčšina interiéru aj exteriéru je ladená do bielej farby a hotel tak pôsobí čisto a moderne.

V čistom štýle

Tento útulný klubový hotel je vhodný pre návštevníkov všetkých vekových kategórií. Pre deti ponúka ihrisko, bazén a minizoo, návštevníci z radov dospelých si radi odpočinú v tureckých kúpeľoch, saune či v maurskej kaviarni.

Pekný trojposchodový hotel Club Thapsus sa nachádza v oblasti Mahdia, a to priamo na jednej z najkrajších pláží na východnom tuniskom pobreží. Hotelová budova stojí asi 7 km od centra mesta, dobre prístupného tunajšou dopravou. Letisko v Monastire je vzdialené necelých 50 km a cesta odtiaľ vám potrvá zhruba hodinu. Najbližšie obchody a reštaurácie sú roztrúsené už v okolí 400 metrov od hotela.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V areáli hotela Club Thapsus nájdete klasické vybavenie, potrebné pre odpočinkovú i aktívnu dovolenku. Najesť sa môžete v hlavnej samoobslužnej reštaurácii alebo si môžete zájsť do reštaurácie s obsluhou. Ďalšie občerstvenie vám poskytne snack bar, klasický bar a kaviareň, alebo jedinečná maurská kaviareň, večer si môžete zájsť na diskotéku alebo do nočného klubu. K ostatnému vybaveniu hotela patrí kaderníctvo, obchodná arkáda, konferenčná miestnosť, detské ihrisko, miniklub, krytý bazén, detský bazén, bazén s ležadlami a slnečníkmi (zdarma), minizoo a tobogán. V budove hotela sa môžete pripájať k internetu (za poplatok).

Izby

V príjemne tónovaných izbách hotela Thapsus si počas sezóny nastavíte vhodnú teplotu individuálne ovládanou klimatizáciou. Počas dlhých dní sa môžete usadiť pred satelitnou televíziou alebo na vlastnom balkóne či terase. Izby sú vybavené telefónom, trezor pre uschovanie cenností sa nachádza na recepcii (za poplatok). Súčasťou izieb je vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa a wc). Za príplatok si môžete zaistiť ubytovanie v jednolôžkovej izbe alebo v izbe s výhľadom na more.

Pláž

Hneď pri hoteli sa rozkladá vlastná piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora. Lehátka a slnečníky na nej rozostavené môžete využívať bez ďalších poplatkov, občerstvenie po kúpaní vám poskytne bar na pláži.

Aktivity

V hoteli Club Thapsus sa môžete venovať početným plateným aj neplateným aktivitám. K tým neplateným patria denne organizované animačné programy a nepravidelné večerné vystúpenia, stolný tenis, šípky alebo lukostreľba. Priplatiť si musíte za aktivity, ako je biliard, prenájom tenisových kurtov, vodné športy na pláži alebo návšteva fitnescentra, tureckých kúpeľov, sauny a masážneho centra.

Stravovanie

All inclusive, ktoré je súčasťou pobytu v hoteli Thapsus, zahŕňa raňajky, obedy, večere a malé občerstvenie počas dňa. Pitný režim je zabezpečený denne medzi 10:00 a 24:00 a to formou miestnych nealkoholických aj alkoholických rozlievaných nápojov.