Open navigation

Vincci Djerba Resort
späť na Tunisko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Ak chcete stráviť dovolenku na mieste, kde to naozaj žije, vydajte sa do oblasti Midoun na ostrove Djerba - nie nadarmo sa tejto prázdninovej destinácii hovorí "tuniské Saint Tropez".

V tuniskom Saint Tropez

Vincci Djerba Resort sa nachádza len 4 km od významného golfového klubu, na neďalekú pláž vás dopraví hotelový vláčik premávajúci v pravidelných intervaloch. Okolie ukrýva kopu príjemných barov, kaviarní a reštaurácií.

Hotel Vincci Djerba Resort sa nachádza v oblasti zvanej "tuniské Saint Tropez", iba 6 km od centra mestečka Midoun a 4 km od krásneho golfového klubu. Asi 450 metrovú vzdialenosť na hotelovú pláž hravo prekonáte pravidelne premávajúcim hotelovým vláčikom. V tesnom okolí hotela sú roztrúsené kaviarne, obchodíky a kluby. Cesta na letisko je dlhá 25 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Na recepcii hotela Vincci Djerba Resort získate nielen informácie o hoteli samotnom, ale vďaka dennému prísunu čerstvej tlače vám neujdú ani čerstvé správy zo sveta. Spojenie so svetom vám zaistí i voľné wi-fi pripojenie v lobby alebo spoplatnený internetový kútik. Okrem hlavnej reštaurácie si môžete v hoteli Vincci Djerba doplniť sily a osviežiť sa v snack bare, v klasickom bare, v maurskej kaviarni alebo v bare na pláži. Vodné a športové osvieženie zabezpečujú hneď dva bazény - jeden vonkajší a jeden krytý. Na vyplnenie voľných chvíľ slúži obchodná arkáda, konferenčná miestnosť, kaderníctvo a spa centrum. Lehátka a slnečníky pri bazénoch sú k dispozícii zdarma. Deti sa môžu zabaviť v detskom klube, na ihrisku alebo vo svojom vlastnom bazéne.

Izby

Izby hotela Vincci Djerba Resort sú vkusne a štýlovo zariadené a počas hlavnej sezóny plne klimatizované. Ich súčasťou je vždy balkón alebo terasa a vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, wc, fén). K štandardnému vybaveniu patrí telefón a televízia, za poplatok získate navyše chladničku a bezpečnostný trezor. Príplatok sa tiež požaduje, ak si chcete zaistiť jednolôžkovú alebo rodinnú izbu.

Pláž

Zhruba 400 metrov od hotela sa nachádza priestranná pláž vybavená lehátkami a slnečníkmi (zdarma). Hotel zaisťuje dopravu až k vode formou pravidelných spojov. Občerstvenie priamo na pobreží zabezpečuje plážový bar patriaci k hotelu.

Aktivity

Rezort Vincci Djerba oplýva početnými zábavnými možnosťami na trávenie voľného prázdninového času. Pripravte sa na denné a večerné animačné programy, tenis, stolný tenis, plážový volejbal, partičky minigolfu alebo šípok - to všetko v rámci all inclusive bez ďalších poplatkov. K spoplatneným aktivitám patrí biliard, masáže, hammam, fitness a vodné športy na pláži. Ak chcete vyraziť za brány rezortu, skúste si v hoteli požičať auto a vydajte sa na objavnú cestu ostrovom Djerba alebo priľahlou tuniskou pevninou.

Stravovanie

All inclusive stravovanie zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, doplnené ľahkým občerstvením počas dňa a neobmedzeným množstvom nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby (10:00-24:00).