Open navigation

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Ak vám k spokojnosti stačí trojhviezdičkový hotel s all inclusive servisom a s plážou hneď pri areáli, bude vám Jinene plne vyhovovať. Hladu sa tu báť určite nemusíte, zato sa môžete tešiť na pekné kúpanie.

Pre menej náročných

Aj keď je hotel Jinene určený skôr pre tých menej náročných, stále ponúka mnoho vybavenia pre aktívne trávenie dovolenky - napríklad minigolf, stolný tenis alebo biliard. Sily znova načerpáte v kúpeľoch, maurskej kaviarni či v pizzerii.

Útulný hotel ladený do tónov tuniskej prírody sa nachádza v rekreačnej oblasti medzi mesto Port El Kantaoui a Sousse. Od centra Sousse je hotel vzdialený asi 7 km, vo vzdialenosti 5 km nájdete prístav Port El Kantaoui. Na obchody natrafíte už po 200 metrovej prechádzke a iba 4 km od hotela nájdete jedno z obľúbených golfových ihrísk s 36 jamkami. Najbližšie letisko (Monastir) je vzdialené 20 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V hoteli Jinene nájdete 223 izieb na celkom štyroch poschodiach prepojených výťahmi. Okrem vstupnej haly s recepciou je vám tu k dispozícii hlavná reštaurácia, vnútorný bar, bar pri bazéne, pizzeria a maurská kaviareň. K ďalšiemu vybaveniu patrí internetový kútik (za poplatok), wi-fi pripojenie (v lobby zdarma), televízna miestnosť, wellness centrum, obchod so suvenírmi, detské ihrisko, miniklub a bazén s oddelenou detskou časťou (lehátka a slnečníky zadarmo, matrace za poplatok ). Hotel prijíma karty Visa, Master Card a Euro.

Izby

Klimatizované izby hotela Jinene sú vybavené telefónom, satelitnou televíziou a vlastným sociálnym zariadením v podobe kúpeľne a wc. V štandardnej izbe sa môžu ubytovať 3 osoby. Za poplatok naviac si môžu hostia do izby vyžiadať minibar, trezory sa nachádzajú iba na recepcii. Izby s prístelkou, ako väčšina ostatných izieb v hoteli, nemajú vlastný balkón. Ubytovanie v jednolôžkovej izbe je možné si zariadiť za príplatok, rovnako aj v izbe s výhľadom na more alebo v priestrannej rodinnej izbe pre 4 osoby.

Pláž

Iba pár metrov od hlavnej hotelovej budovy sa rozprestiera krásna dlhá pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Lehátka aj slnečníky na pláži môžu hoteloví hostia využívať zdarma, matrace sa požičiavajú za poplatok. Na pláži pôsobí jeden z hotelových barov, osviežujúce nealkoholické nápoje si tak dáte priamo na mieste a nemusíte chodiť až do hotela.

Aktivity

Zamestnanci hotela Jinene chystajú pre svojich hostí pravidelné denné aj večerné animačné a zábavné programy, na ktorých sa zabavia ako deti, tak aj dospelí. Okrem toho si môžu hostia sami zahrať minigolf, stolný tenis alebo plážový volejbal - to všetko bez ďalších poplatkov. Spoplatnený je prenájom tenisových kurtov, biliard, fitnes, sauna, jacuzzi, hammam, masáže, balneoterapia a vodné športy na pláži. Len 3,5 km od hotela sa nachádza vodný park Aqua Palace a vo vzdialenosti 4,5 km od hotela nájdete zábavný Hannibal Park (oba v letovisku Port El Kantaoui).

Stravovanie

Bohatý all inclusive jedálniček zahŕňa raňajky, obedy a večere (bufet), nechýba ľahké občerstvenie počas dňa a medzi 10:00 a 24:00 dostanete neobmedzené množstvo rozlievaných nápojov miestnej výroby, či už nealkoholických, alebo alkoholických.