Open navigation

Club Calimera Yati Beach
späť na Tunisko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Asi najväčšou pýchou hotela Calimera Yati Beach je krásna piesčitá pláž, ktorá sa nachádza hneď pred hotelom – priestranná, s dobrým prístupom a lehátkami so slnečníkmi zdarma.

HOTEL S krásnou plážou

Ak odpočinok na pláži príliš nevyhľadávate, určite vás poteší možnosť vyraziť do blízkeho Djerba Explore Parku, kde okrem reštaurácií, kaviarní a múzeí s ukážkami tuniského umenia a remesiel funguje známa krokodília farma.

Club Calimera Yati Beach ponúka príjemné ubytovanie na priestrannej piesčitej pláži, iba 6 km od centra letoviska Midoun. V okolí hotela sa nachádza veľa možností pre nákupy aj zábavu, vzdialených len pár desiatok metrov - netradičné rozptýlenie poskytuje napríklad krokodília farma alebo Djerba Explore Park. Od medzinárodného letiska Djerba-Zarzis je hotel vzdialený asi 30 km, od hlavného mesta Houmt-Souk približne 20 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Tento príjemný hotel v tradičnom maurskom štýle je dobre vybavený a ponúka kvalitnú kuchyňu i zábavné animačné programy. Súčasťou vybavenia je vstupná hala s recepciou, jedna bufetová a jedna a la carte reštaurácie (stredomorská), lobby bar, snack bar, bar pri bazéne a maurská kaviareň. Večery si môžete spríjemniť na diskotéke, cez deň si oddýchnete na lehátku pri bazéne, v kaderníctve alebo v obchode so suvenírmi. K ďalšiemu vybaveniu areálu patrí detský bazén so šmýkačkou, krytý bazén, relaxačný bazén, šmykľavky s tobogánom, vnútorný a vonkajší amfiteáter, detské ihrisko a ateliér (miesto na workshopy). Bezdrôtové internetové pripojenie na recepcii je zdarma, za pevné pripojenie si priplatíte.

Izby

Súčasťou vybavenia každej izby v hoteli Calimera Yati Beach je individuálne nastaviteľná klimatizácia (zdarma v prevádzke počas hlavnej sezóny), telefón, televízia so satelitným príjmom, chladnička, trezor, vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, wc, fén) a balkón / terasa. Izby s výhľadom na more, rovnako ako rodinné izby, sú za príplatok. Spoplatnené je tiež využívanie wi-fi priamo na izbe.

Pláž

Krásna široká pláž, pokrytá jemným pieskom, sa nachádza priamo pred hotelom. Lehátka a slnečníky môžu hostia hotela využívať zadarmo, osušky sa požičiavajú za vratnú kauciu. Po osviežujúce nápoje si môžete zájsť do plážového baru.

Aktivity

Okrem každodenných denných aj večerných animačných programov sa môžete zapojiť do mnohých individuálnych športových a iných činností. Obsiahla ponuka zahŕňa aktivity, ako je aerobik, gymnastika, vodná gymnastika, volejbal, plážový volejbal, lukostreľba, pétanque, minigolf, šípky, tenis, plážový futbal, shuffleboard či návšteva sauny. Všetky tieto aktivity si v rámci all inclusive programu užijete bez ďalších poplatkov. Priplatiť si musíte len za osvetlenie a vybavenie na tenis, za biliard, jazdu na koni, golf (ihrisko 2 km od hotela), vodné športy a návštevu spa a wellness centra so salónom krásy.

Stravovanie

All inclusive stravovanie zahŕňa raňajky, obedy a večere formou pestrého bufetu, ľahké občerstvenie počas dňa a neobmedzené množstvo nealkoholických aj alkoholických rozlievaných nápojov miestnej výroby. Tí, ktorí si radi pospia, iste ocenia kontinentálne raňajky, podávané v čase od 10 do 11 hodín. Počas večere je vyžadované formálne oblečenie.