Open navigation

Samira Club
späť na Tunisko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Chcete vymeniť všednosť bežného dňa za skutočne "pestrú" dovolenku? V hoteli Samira Club žiadny problém. Tunajšie bungalovy hýria sýtymi farbami, ktoré vám okamžite zdvihnú náladu a naladia vás na tú správnu dovolenkovú atmosféru.

DOVOLENKA PLNÁ FARIEB

Máte v rodine niekoho s fyzickým handicapom a radi by ste ho predsa len vzali na dovolenku? Tu bude mať podľa svojich potrieb upravenú nielen bezbariérovú izbu, ale aj veľkú časť hotela a vďaka špeciálnemu vybaveniu je možné aj kúpanie v bazéne.

Veselý a útulný klubový hotel Samira Club s dlhoročnou tradíciou bol čerstvo rekonštruovaný a v jeho blízkom okolí sú roztrúsené početné reštaurácie, diskotéky a nočné kluby, čo je výhodné hlavne pre mladších návštevníkov. Samotné centrum Hammametu je vzdialené asi 7 km. Aktívni golfisti zaiste ocenia blízkosť až dvoch golfových ihrísk (asi 4 km od hotela). Medzinárodné letisko Monastir sa nachádza100 km od hotela.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Hotel Samira Club pozostáva z hlavnej budovy, priestrannej záhrady a desiatok bungalovov v klasickom maursko-arabskom štýle, rozmiestnených v areáli. Súčasťou vybavenia je vstupná hala s recepciou, spoločenská miestnosť s TV, hlavná reštaurácia, reštaurácia s obsluhou (barbecue), 3 bary, snack bar, maurská kaviareň, obchodíky, diskotéka a internetový kútik (za poplatok). Vonku nájdete bazén so slnečnou terasou vybavenou lehátkami a slnečníkmi (zdarma). Hlavne deti očarí menší bazén s tobogánom, v ktorom sa môžu dosýta vyblázniť. Hotel je prispôsobený pre handicapovaných klientov, okrem bezbariérových izieb tu nájdete aj špeciálnu "plávaciu stoličku", vďaka ktorej o potešenie z vody neprídu ani telesne znevýhodnení.

Izby

Hotel Samira Club poskytuje ubytovanie v 465 prízemných bungalovoch, z ktorých časť je určená pre hendikepovaných klientov a upravená tak, aby spĺňala ich nároky (priestrannejšia kúpeľňa, širší vchod). Súčasťou klasickej izby je vlastná kúpeľňa s wc, individuálne ovládateľná klimatizácia, satelitná televízia, telefón a terasa. Vybavenie je možné doplniť o trezor (za poplatok) a detskú postieľku (zadarmo). Ak máte radi viac priestoru, je tu možnosť rezervovať si rodinnú izbu (za poplatok).

Pláž

Krásnu širokú pláž s jemným pieskom a s pozvoľným vstupom do mora nájdete bezprostredne pri hoteli. Súčasťou vybavenia pre hostí sú lehátka a slnečníky, ktoré je možné využívať zadarmo.

Aktivity

V hoteli Samira Club sa môžete venovať skutočne širokému množstvu skupinových aj individuálnych športov. Z tímom podobne naladených nadšencov si zahráte napríklad futbal, hádzanú, basketbal, vodné pólo alebo plážový volejbal. Individuálne alebo vo dvojiciach sa môžete venovať zdarma lukostreľbe, šípkam, stolnému tenisu, aerobiku, za poplatok vodnému lyžovaniu, potápaniu, cyklistike alebo biliardu. Za zážitky, ako je jazda na banáne alebo parachuting alebo šlapadlách, si takisto priplatíte. Nemenej zaujímavé sú programy organizované hotelom, či už ide o aquagym, kurzy arabčiny alebo orientálneho tanca. Každý večer sa pre vás chystá veľa ďalšej zábavy - súťaže, folklórne programy, tematické show a v neposlednom rade diskotéky. Zanietení golfisti sa môžu vybrať až na dve golfové ihriská (Yasmine a Citrus), vzdialené približne 4 km od hotela, na ktorých sa dá stráviť hoci aj celý deň. Za odmenu si môžete priamo v hoteli dopriať starostlivosť v podobe luxusných wellness procedúr, ako je napríklad balneoterapia, rôzne masáže, parný kúpeľ, jacuzzi alebo kozmetické a kadernícke služby. Pre deti je tu k dispozícii vlastný oddelený bazén, detské ihrisko alebo miniklub (deti od 3 do 17 rokov), za poplatok je možné nechať si deti postrážiť skúsenými profesionálmi.

Stravovanie

K pobytom v hoteli Samira Club patrí stravovanie formou all inclusive. Zahŕňa samozrejme raňajky, obedy a večere formou bohatého bufetu (na večeru je potrebné sa formálne obliecť), ďalšie občerstvenie počas dňa a nakoniec neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby.