Open navigation

Riadh Palms
späť na Tunisko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Hotel Riadh Palms si iste obľúbia všetci milovníci pestrosti - veselými farbami to tu hýri nielen v záhrade, ale aj na recepcii, v izbách, v lobby alebo pri bazéne.

FAREBNÝ SVET RIADH PALMS

Nemenej pestré sú možnosti zábavy. Cez deň môžete posedieť v bare na pláži alebo v maurskej kaviarni, večer potom vyraziť na hotelovú diskotéku. Ak vám tunajšie disko nestačí, môžete sa vybrať do centra Sousse, vzdialeného necelé dva kilometre.

Nevšedný hotel s mnohoročnou tradíciou Riadh Palms stojí pri krásnej priestrannej pláži, iba štvrťhodinu chôdze od centra letoviska Sousse (cca 1,5 km). Poloha hotela je ideálna pre plážovú dovolenku aj pre poznávanie skutočného tuniského života, to znamená bohatý nočný život i denné nakupovanie. Od letiska v Monastire je hotel vzdialený asi 17 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Hotel Riadh Palms obklopuje krásna, udržiavaná záhrada, členená čarokrásnym bazénom s palmovými ostrovčekmi pre dospelých a menším bazénom pre deti. Lehátka a slnečníky okolo bazéna môžete v rámci pobytu využívať zdarma. Okrem týchto bazénov hotel disponuje aj tretím, krytým bazénom. Občerstvenie v hoteli poskytuje okrem hlavnej (samoobslužnej) reštaurácie aj ďalšia reštaurácia s obsluhou (raz za pobyt s možnosťpu tu večere zdarma po predchádzajúcej rezervácii), bar, snack bar či maurská kaviareň, nemenej vyhľadáaným vybavením je diskotéka, kaderníctvo, spa centrum a obchod so suvenírmi. Na recepcii je možné za poplatok využiť bezpečnostný trezor alebo sa zdarma pripojiť k wi-fi sieti. Pevné pripojenie k internetu je spoplatnené.

Izby

Izby hotela Riadh Palms disponujú individuálne ovládateľnou klimatizáciou (v hlavnej sezóne), vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa, wc) a balkónom. Vo vybavení každej izby nájdete telefón a televíziu so satelitným príjmom. Minibar dostanete na izbu na vyžiadanie za poplatok, rovnako ako trezor. Za izby s výhľadom na more a jednolôžkové izby si takisto priplatíte.

Pláž

K hotelu prilieha pekná piesčitá pláž s lehátkami a slnečníkmi, ktoré sú spolu s matracmi hotelovým hosťom k dispozícii zdarma. Vítanou súčasťou vybavenia je plážový bar.

Aktivity

Len kúsok od hotela nájdete početné reštaurácie, obchody a bary, pravidelne tak môžete von za zábavou, a to ako cez deň, tak aj večer. Do centra vás ochotne za pár drobných dopravia aj tunajšie taxíky. Priamo v hoteli sa môžete zapojiť do animačných programov, k ďalším aktivitám, ktorým sa tu môžete venovať zdarma, patrí fitness, stolný tenis a návšteva sauny. Vo vybrané dni sú organizované zábavné večerné programy. Za poplatok sa vám možnosti rozšíria o biliard, masáže, návštevu wellness a spa centra, procedúry v salóne krásy a v neposlednom rade vodné športy na pláži.

Stravovanie

V rámci all inclusive stravovania sa môžete každý deň tešiť na bohaté raňajky, obedy a večere formou bufetu, a k tomu všetkému neskoré raňajky a menšie občerstvenie počas dňa. Medzi 9:00 a 24:00 sa navyše môžete občerstviť neobmedzeným množstvom rozlievaných nápojov tunajšej výroby (nealkoholických aj alkoholických).