Open navigation

Diana Beach
späť na Tunisko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Je podľa vás predpokadom ideálneho hotela súkromná pláž s vlastným barom? Stačí vám počas dňa na pláži piť nealko a na drinky s alkoholom si počkáte až večer na hoteli? Potom vám bude hotel Diana Beach úplne vyhovovať.

PLÁŽOVÝ Nealko BAR

Okrem baru na pláži vám posedenie ponúka aj lobby bar, maurská kaviareň alebo pizzeria. Krytý bazén hotela je v zime vyhrievaný, nie je teda problém okúpať sa v ňom ani v decembri.

Diana Beach je jeden z jednoduchších a lacnejších, pritom stále pekných hotelov v južnom Tunisku. Jeho adresa je priamo na pláži, ako prázdninový hotel tak má priam ideálnu polohu. Centrum letoviska Zarzis je vzdialené asi 13 km, za nákupmi ale stačí ísť oveľa bližšie - prvé nákupné možnosti nájdete už 200 metrov od hotela. Letisko je od hotela vzdialené približne 50 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Súčasťou hotela Diana Beach je vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, pizzeria, lobby bar, disko bar, maurská kaviareň, zmenáreň, minimarket a kaderníctvo. Ani exteriér nezíva prázdnotou, nájdete tu terasu, bazén pre dospelých, sladkovodný detský bazén na brehoch lehátka a slnečníky (zadarmo; osušky za poplatok). V zime môžete využiť vyhrievaný vnútorný bazén. Káblové aj bezdrôtové pripojenie k internetu získate za poplatok, detské návštevy mini klubu sú už zahrnuté v cene zájazdu.

Izby

Izby hotela Diana Beach sú počas hlavnej sezóny individuálne klimatizované, ich ďalšie vybavenie tvorí telefón, satelitná televízia a vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchou alebo s vaňou a wc). Chladnička a trezor patria k spoplatneným vymoženostiam. Z izby sa dostanete na čerství vzduch na vlastný balkón alebo terasu. Ak si neviete predstaviť ubytovanie bez výhľadu na more, rezerváciu takejto izby ponúka hotel z poplatok.

Pláž

Krásna piesčitá pláž prebiehajúca priamo popred hotel a je vybavená lehátkami a slnečníkmi, ktoré môžete využívať v rámci all inclusive dovolenky zadarmo. Až dostanete chuť napiť sa, vyhľadajte plážový bar, v ktorom si môžete dopriať osviežujúce nealkoholické nápoje. Osušky na pláž sa požičiavajú za vratnú zálohu.

Aktivity

V hoteli Diana Club na vás čakajú nespočetné možnosti športových aktivít. V rámci animačných programov je to napríklad aerobik, step-aerobik, vodné pólo, stolné hry alebo rôzne športové turnaje. Okrem toho organizujú zamestnanci hotela večerné programy, do ktorých sa môžete zapojiť. Zadarmo máte možnosť zahrať si tenis, petanque, stolný tenis, šípky, plážový volejbal alebo boccia, okrem toho sa zabavíte na diskotéke alebo pri nemotorizovaných vodných športoch. Motorizované vodné športy na pláži, balneo centrum a turecké kúpele sú už spoplatnené.

Stravovanie

Vďaka all inclusive stravovaniu budete mať každý deň bohaté raňajky, obed aj večeru, všetko formou švédskych stolov, pomedzi hlavnými jedlami môžete hlad zahnať ľahkým občerstvením, s dodržiavaním pitného režimu vám pomôžu tunajšie bary, v ktorých si môžete medzi 9:00 a 23:00 objednávať neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby, len a výhradne podľa vašej chuti.