Open navigation

Regency Framissima
späť na Tunisko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín
Tuniský hotel Regency Framissima si obľúbia návštevníci všetkých vekových kategórií, zameriava sa však hlavne na deti. Vlastný klub (so zodpovedajúcim vybavením) si tu nájdu najmladší (do 8 rokov), strední (8-12 rokov) a aj najstarší (13-16 rokov). PRE najmenších, VÄČŠích Aj NAJVÄČŠÍch Ak vás zaujíma dianie vo svete, iste budete radi, že vďaka dennému prísunu čerstvej tlače ostanete v obraze. Pohybu sa môžete venovať vo fitness centre alebo pri vodných športoch na pláži, k upokojeniu tela aj mysle slúži hotelové balneocentrum.
Hotel Regency Framissima sa môže pýšiť výhodnou polohou - nachádza sa v krásnej zátoke pri monastirskom prístave, len poldruha kilometra od centra mesta a 10 km od letiska. Nakúpite si i priamo v hoteli, ale kľudne môžete zájsť aj do uličiek malebného Monastiru a navštíviť tamojšie obchody a bazáre, rovnako ako navštíviť Ribatu či mauzóleum Habiba Bourghiby. Len 8 km od hotela sa nachádza golfové ihrisko Flamingo, vo vzdialenosti 16 km potom nájdete druhé golfové ihrisko, Palm Links. Zobraziť mapu

Vybavenie

Hotelová recepcia funguje plných 24 hodín denne a zabezpečuje zmenáreň peňazí, požičiavanie osušiek, poštové služby alebo zavolanie doktora. Celý areál hotela je pokrytý wi-fi signálom, pričom pripojenie oblasti lobby je zdarma, rovnako ako využitie internetového kútika. V hoteli fungujú 2 reštaurácie - hlavná reštaurácia s tuniskou kuchyňou a s terasou pre vonkajšie posedenie a jedna a la carte reštaurácia so stredomorskou kuchyňou (s možnosťou večere raz za pobyt po predchádzajúcej rezervácii). Osvieženie po jedle poskytne lounge bar, bar pri bazéne či bar v nočnom klube. Pre deti je tu zriadený miniklub a detské ihrisko, dospelí môžu zamieriť do fitnesscentra do konferenčnej miestnosti, alebo do kaderníctva, obstarať si dennú tlač alebo sa poobzerať po ručne vyrábaných suveníroch.Areál hotela dotvára jeden vonkajší bazén (s oddelenou časťou pre deti) a jeden vnútorný bazén s jacuzzi, v zime vyhrievaný. Za využitie ležadiel a slnečníkov okolo bazéna platiť netreba, záloha sa vyberá len za požičanie osušiek.

Izby

Štýlové izby hotela Regency Framissima sú individuálne klimatizované (počas hlavnej sezóny), sami si tak nastavíte pre vás príjemnú teplotu. Čerstvý vzduch si vychutnáte z balkóna alebo terasy. Vo vnútri nechýba vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, fén, wc) a vybavenie ako telefón, televízia so satelitným príjmom, chladnička a trezor (všetko zdarma). Pokiaľ chcete izbu s priamym výhľadom na more, môžete si ju rezervovať za príplatok.

Pláž

Priamo pri hoteli sa rozprestiera krásna pláž s piesčitým povrchom a naviac pozvoľným vstupom do mora. Lehátka a slnečníky, ktoré tu nájdete, sú pre hotelových klientov zdarma, vratnú zálohu si pripravte len za požičanie osušiek.

Aktivity

Každodenný program plný zábavy pre vás v hoteli Regency Framissima tvorí skúsený tuniský a francúzsky animačný tím. Tešiť sa môžete aj na záver dňa, kedy sú pripravené večerné programy. Ak je pre vás animovaná zábava príliš masová, využite tenisové kurty (osvetlenie a vybavenie za poplatok), stoly na ping-pong alebo vybavenie na petanque a šípky. Za poplatok si môžete dopriať relaxačné a liečebné procedúry v hotelovom balneocentre, napríklad hydroterapiu, hammam, saunu alebo návštevu relaxačnej zóny, a odpočinutí potom vyskúšať vodné športy v centre na pláži (takisto platené). Pre deti je v prevádzke miniklub (4-8 rokov), junior klub (8-12) a ado klub (13-16).

Stravovanie

All inclusive pobyty zahŕňajú výdatné stravovanie formou švédskych stolov - raňajky, obedy, večere, dopoludňajšiu desiatu a popoludňajšiu kávu / čaj s dezertom. K večerám je požadované formálne oblečenie. Raz za pobyt si môžete zarezervovať večeru s obsluhou v a la carte reštaurácii LOlivier. Bodkou za all inclusive stravovaním je neobmedzené množstvo nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby.