Open navigation

Zephir Hotel and Spa
späť na Tunisko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

V hoteli Zephir Hotel and Spa sa vôbec nemusíte báť toho, že by ste trpeli smädom, alebo že by ste museli celú dovolenku piť to isté. Na výber tu máte z minerálok, vína, piva, koktejlov, ale aj likérov, kávy a horúcej čokolády.

DÔRAZ na pitný režim

Rovnako pestrá ako nápojový lístok je tunajšia kuchyňa. Medzi hlavnými chodmi si doplníte sily polnočným občerstvením alebo neskorými kontinentálnymi raňajkami. Kalórie potom ľahko spálite na tenise, pri elektronických hrách alebo na pláži.

Výhodne situovaný Zephir Hotel and Spa je vyhľadávaným cieľom rodín s deťmi a klientov všetkých vekových kategórií, vrátane handicapovaných. Hotel sa nachádza asi 3 km od mesta Zarzis, 100 metrov od najbližších obchodov a 60 km od letiska.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Po vstupe do hotela Zephir Hotel and Spa vás uvíta pekná vstupná hala s recepciou, zmenárňou a bezpečnostnými trezormi. Pre účely strvovania je tu jedna hlavná reštaurácia s vonkajšou terasou, vonkajšia barbecue/reštaurácia pred plážou a reštaurácia a la carte s tuniskými, talianskymi a orientálnymi špecialitami. Barov tu nájdete tiež niekoľko, navštíviť môžete aj maurskú kaviareň alebo plážovú diskotéku (v prevádzke od 23:00 do 2:00 hod.). Ďalšími súčasťami hotelového areálu sú obchodíky a bazáre, minimarket, vonkajší termálny bazén, bazén so sladkou vodou, terasa s lehátkami a slnečníkmi, detský bazén, vnútorný termálny bazén, fitnes, práčovňa, konferenčná sála, internetový kútik a detský klub.

Izby

Hotel ponúka celkom 334 izieb rôzneho typu. Na vyžiadanie (za príplatok) je možné ubytovanie v rodinných izbách alebo izbách s výhľadom na more, požiadať môžete aj o prepojené izby. Štýlovo vyzdobené izby sú v každom prípade vybavené vlastnou kúpeľňou s wc a vaňou alebo sprchou, ďalej klimatizáciou, satelitnou televíziou, minibarom, telefónom a sušičom vlasov. Detskú postieľku dostanete ako extra vybavenie zadarmo. Pekný výhľad do okolia poskytuje súkromný balkón alebo terasa.

Pláž

Rozľahlá piesčitá pláž je z jednej strany ohraničená menšími skaliskami, ktoré pláž oddeľujú od ďalšej časti pobrežia. Na pláži je rozmiestnených množstvo ležadiel a slnečníkov, ktoré môžete využívať zadarmo, osušky sa požičiavajú za vratnú kauciu. Na pláži sa nachádza aj jeden z hotelových barov, občerstvenie tak získate priamo na mieste.

Aktivity

Medzi neplatené aktivity, ktoré sú súčasťou all inclusive, patria najrôznejšie denné a večerné animačné programy, tenis, minigolf, plážový volejbal, stolný tenis, vodné pólo, aquaaerobik, maxišachy, kurzy arabského jazyka, tanečné kurzy, petanque, lukostreľba a nemotorizované vodné športy (kajak , windsurfing). Za príplatok sa môžete venovať rozšírenej ponuke voľnočasových aktivít, zahŕňajúcej motorizované vodné športy, biliard, šípky, saunu, elektronické hry, masáže, aquatický bazén, jazdu na koni a štvorkolkách, alebo urobiť niečo pre svoj vzhľad v kaderníctve, kozmetickom salóne či thalasso centre. V rámci wellness si môžete zadarmo zájsť do termálneho bazéna, ostatné služby (balneoterapeutické centrum so saunou, hammam, masáže, terapia morskými riasami, hydromasáže a ďalšie relaxačné procedúry) sú za poplatok.

Stravovanie

All inclusive stravovanie v Zephir Hotel and Spa zahŕňa plnú penziu formou bufetu (raňajky, obed, večera), ďalej neskoré kontinentálne raňajky, popoludňajšie občerstvenie (káva, čaj, zákusky) a polnočné občerstvenie. Medzi 9:00 a 24:00 máte nárok na vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (minerálna voda, víno, pivo, limonáda, koncentrované džúsy, likéry, koktaily, teplé nápoje - čaj, káva, mlieko, čokoláda).