Open navigation

Riu Imperial Marhaba
späť na Tunisko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Potrpíte si na kvalitu hotelov RIU? Nemusíte sa jej vzdávať ani v Tunisku. V malom letovisku Port El Kantaoui sa na vašu návštevu teší päťhviezdičkový Riu Imperial Marhaba.

Riu perla v Tunisku

Rovnako ako ostatné hotely Riu, aj tento sa môže pýšiť lahodnou kuchyňou, moderným vybavením a perfektnými službami. Veľmi obľúbené je najmä tunajšie thalasso & spa centrum, v ktorom zabudnete na všetky starosti.

Majestátny hotel Riu Imperial Marhaba sa nachádza hneď pri piesčitej pláži v príjemnom, malom letovisku Port El Kantaoui. Centrum a známy jachtový prístav sa nachádzajú asi 2 km od hotela. Mestečko Sousse je asi 14 km ďaleko. Dve medzinárodné letiská sa nachádzajú iba pár kilometrov od hotela (Enfidha 25 km, Monastir 30 km), letisko v hlavnom meste Tunis je vzdialené zhruba 140 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Ďalší z radu výnimočných hotelov skupiny RIU ponúka skvelé zázemie a kvalitné vybavenie pre pohodovú dovolenku. Na piatich poschodiach priestranného hotela nájdete 366 izieb, poskytujúcich pohodlie a súkromie. Súčasťou hotela je vstupná hala s recepciou, lobby s barom, lounge bar, bar pri bazéne a bar na pláži, jedna samoobslužná (hlavná) reštaurácia a 3 reštaurácie a la carte (tuniská, ázijská, stredomorská, obchodíky, kaderníctvo a konferenčné miestnosti. Kúpanie si užijete vo vonkajšom alebo v krytom bazéne, priamo pri bazéne v záhrade sa potom nachádza aj bar a slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi (zdarma). Osušky sa požičiavajú za vratnú kauciu. Po areáli je garantovaný bezbariérový pohyb a v ponuke sú aj špeciálne izby pre hendikepovaných klientov. Wi-fi v lobby slúži k bezplatnému pripojeniu, za využitie internetového kútika si treba priplatiť. Veľkou pýchou hotela je skvelé thalassoterapeutické centrum s troma slanými bazénmi, hammamom a širokou ponukou masáží.

Izby

Súčasťou vybavenia štandardných izieb v hoteli je vlastná kúpeľňa s wc a sušičom vlasov, televízia, centrálna klimatizácia, telefón a balkón alebo terasa. Maximálna obsadenosť v tomto type izby je 2 + 1. Ak chcete ísť s celou štvorčlennou rodinou, vyberte si priestrannejšie rodinné izby. Tie sú za príplatok, rovnako ako izby s výhľadom na more. Spoplatnený je i trezor priamo na izbe, prístelku pre dieťa dostanete na izbu zdarma.

Pláž

Areál hotela Riu Imperial Marhaba prilieha bezprostredne ku krásnej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Lehátka a slnečníky umiestnené na pláži môžu hoteloví hostia využívať zadarmo. Na pláži sa nachádza reštaurácia aj bar.

Aktivity

Pokiaľ ide o pohyb a zábavu, má hotel Riu Imperial Marhaba rozhodne čo ponúknuť. Z neplatených aktivít je to napríklad stolný tenis, fitness, volejbal, šípky a rôzne ďalšie denné aj nočné aktivity, ktoré pre vás chystajú tunajší animátori (hry, súťaže, show, živá hudba). Priplatiť si musíte za tenis, biliard a vodné športy, ale rozhodne to stojí za to, rovnako ako využitie tunajšieho wellness centra s masážami, saunou, kozmetikou, tureckými kúpeľmi a mnohými ďalšími ponukami. Neďaleko hotela sa nachádza chýrne golfové ihrisko Golf El Kantaoui, kam vás bezplatne dopraví hotelový spoj. Deti tu pre seba majú oddelený bazénik a pekné detské ihrisko.

Stravovanie

Raňajky, obedy aj večere sa odohrávajú formou bufetu a sú neoddeliteľnou súčasťou tunajšieho all inclusive, rovnako ako neskoré raňajky (do 12 hodín), dopoludňajšie občerstvenie, popoludňajšia káva / čaj so zákuskami a vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby (10:00-01:00). Raz za pobyt si môžete dopriať aj večeru v a la carte reštaurácii (po predchádzajúcej rezervácii).