Open navigation

Nour Palace
späť na Tunisko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Hotel Nour Palace si pre svoj pobyt vyberajú golfisti aj gurmáni. Pokiaľ si potrpíte na dobré jedlo a na široký výber chutí, budete nadšení z ponuky hneď piatich reštaurácií a rovnakého počtu barov.

Pre gurmánov aj golfistov

Cvičné golfové ihrisko zase využijú hráči všetkých vekových kategórií, ktorí nechcú cez dovolenku stratiť kondičku. Hotel je zariadený tak, aby s ním boli spokojné rodiny s deťmi ako aj nároční klienti, ktorí si potrpia na luxusné kúpeľné služby.

Hotel Nour Palace bol roku 2012 kompletne renovovaný a v súčasnosti priťahuje pomerne náročnejšiu klientelu. Hotel sa nachádza povedľa jednej z najkrajších pláží na východnom tuniskom pobreží, 5 km od centra Mahdie, s ktorým má dobré spojenie verejnou dopravou. Hlavné mesto Tunis leží vo vzdialenosti asi 200 km, vzdialenosť medzinárodného letiska v Monastire je 50 km. Na najbližšie nákupné možnosti narazíte už po 50 metroch od hotela.

Zobraziť mapu

Vybavenie

V hoteli Nour Palace sa budú mať dokonale nielen gurmáni, ale aj priaznivci kvalitných procedúr. Na výber je tu hneď päť reštaurácií a takisto päť barov, za príjemným posedením láka maurská kaviareň. Pokiaľ ide o kúpeľnú starostlivosť, tej sa vám dostane viac než dosť v tunajšom thalasso centre. K ďalšiemu vybaveniu na prácu i zábavu patrí konferenčná miestnosť, obchodná arkáda, nočný klub. Vodné osvieženie poskytuje vonkajší bazén pre dospelých (lehátka a slnečníky zdarma, osušky za zálohu), bazén pre deti a krytý bazén a dokonca vlastný aquapark, deti môžu na hranie využiť vlastné ihrisko. Praktické typy v hoteli ocenia zmenáreň, práčovňu alebo požičovňu áut. Na recepcii je možné sa zdarma pripojiť k wi-fi.

Izby

Izby hotela Nour Palace sú ladené v jemných ukľudňujúcich farbách a ku každej patrí vlastný balkón alebo terasa, kde môžete tráviť voľný čas. Priamo v interiéri izby nájdete vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, wc, sušič vlasov), televízia so satelitným príjmom a telefón. Trezor na bezpečné uloženie cenností sa nachádza na recepcii, jeho využitie je spoplatnené. Priplatíte si aj za rezerváciu ubytovania s výhľadom na more, hotel má pripravených tiež niekoľko izieb pre telesne postihnutých klientov.

Pláž

K hotelu prilieha časť krásnej súkromnej pláže s lehátkami a slnečníkmi, ktoré je možné využívať zdarma. Plážové osušky sa požičiavajú za zálohu. Na pláži funguje aj jeden z hotelových barov, v ktorom sa môžete zastaviť po vítané osvieženie (v prevádzke počas leta od 9:00 do 17:00).

Aktivity

Pre tých návštevníkov, ktorí majú radšej organizovaný program a nechcú si vymýšľať individuálny, pripravujú zamestnanci hotela nepravidelné denné a večerné aktivity. Kto si radšej vyberá aktivity podľa vlasnej chuti, má možnosť si tu zdarma vyskúšať lukostreľbu a šípky, zahrať stolný tenis, futbal a volejbal alebo si rezervovať tenisové kurty (k dispozícii sú hneď tri). K spoplatneným formám zábavy a relaxácie patria turecké kúpele, masáže, sauna, salón krásy, kaderníctvo, cvičné golfové ihrisko v blízkosti (vhodné pre všetky vekové kategórie), jazdecké centrum (tiež v blízkosti), biliard, bowling, fitness, thalasso centrum a vodné športy na pláži. Ak cestujete s deťmi, určite oceníte tunajší detský klub, miestnosť na hranie, videomiestnosť alebo (spoplatnenú) službu stráženia detí.

Stravovanie

Hotelové all inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu. Ak sa vám prestávky medzi hlavnými chodmi zdajú pridlhé, dostanete v priebehu celého dňa ľahké občerstvenie a alkoholické i nealkoholické nápoje miestnej výroby v neobmedzenom množstve – k dispozícii na miestach a v časoch určených hotelom, celkovo od 10:00 do 02:00.