Open navigation

One Resort Aqua Park and Spa
späť na Tunisko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Cestujete na rodinnú dovolenku a chcete mať istotu, že sa vaše deti nebudú nudiť? V hoteli One Resort Aqua Park and Spa sa obávať nemusíte. Okrem veľkého aquaparku sa vyhrajú v jednom z troch detských klubov, pre tie mladšie je malý detský bazén.

PRE AKTÍVNu DOVOLENKU

O aktivity ale nebudú mať núdzu ani dospelí. Vyskúšať si tu môžete jazdu na koni, potápanie, štvorkolky, lukostreľbu alebo golf. Hotel ponúka izby pre jednotlivcov i pre rodiny až s piatimi členmi.

Útulný One Resort Aqua Park and Spa sa nachádza vo vyhľadávanej oblasti Hammametského zálivu, 10 km od centra Monastiru. Do Sousse je to odtiaľto asi 12 km, letisko je vzdialené 2 km. Do oboch letovísk funguje dobré dopravné spojenie. Hotel patrí do turistickej zóny Skanes-Monastir a je cieľom milovníkov vodných športov i plážovej dovolenky.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Priestranný areál hotela One Resort Aqua Park and Spa tvorí hlavná budova, väčší počet bungalovov a  krásna udržiavaná záhrada. V hoteli sa nachádza vstupná hala s recepciou a zmenárňou, jedna hlavná reštaurácia (stravovanie formou bufetu), 3 reštaurácie a la carte s obsluhou, viacero barov, maurská kaviareň, diskotéka a obchod so suvenírmi. Vykúpať sa môžete v jednom z troch vonkajších bazénov alebo v bazéne krytom, vlastný bazén majú k dispozícii i deti. Aquapark, lehátka aj slnečníky je možné využívať zadarmo, osušky sa požičiavajú za vratnú kauciu. V hoteli funguje internetový kútik (za poplatok) aj wi-fi sieť (na recepcii a v izbách zdarma).

Izby

Hotel One Resort Aqua Park and Spa ponúka veľa rôznych typov izieb jeden až päť ľudí. V každom type izby hostia nájdu vlastnú kúpeľňu s wc, sušič vlasov, klimatizáciu, telefón, satelitnú televíziu, trezor a minibar (naplnený v deň príchodu), súčasťou izieb je vždy balkón alebo terasa. Za poplatok je možné zaistiť si individuálne ubytovanie (1 človek na štandardnej izbe), rodinnú izbu (30 m2) alebo špeciálnu rodinnú izbu s oddelenou spálňou. Detskú postieľku dostanete do izby na vyžiadanie zdarma.

Pláž

K hotelu patrí časť krásnej piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora a s kompletným plážovým vybavením (lehátka, podložky, slnečníky), ktoré môžu hostia hotela využívať zdarma. Osušky sa požičiavajú za vratnú kauciu. Vďaka výhodne situovanému baru je možné priamo na pláži zohnať nápoje a niečo malé na zjedenie.

Aktivity

Ak sa radi na dovolenke venujete športovým aktivitám, hotel One Resort Aqua Park and Spa vás určite nesklame. Z neplatených športov sa tu môžete venovať tenisu, stolnému tenisu, plážovému volejbalu, futbalu, bedmintonu, pétanque, aerobiku, nordic walkingu, aquaaerobiku, joge, fitness, šípkam alebo lukostreľbe. Za poplatok máte možnosť užiť si starostlivosť v saune, hammam, na masážach, v salóne krásy či v kaderníctve a pre tých, ktorí vyhľadávajú aktivity netradičné až adrenalínové, je tu jazda na koni, štvorkolky, potápanie a iné mnohoraké vodné športy. Pokojnejšie povahy sa môžu venovať golfu na ihrisku Flamingo s 18 jamkami (cca 3 km od hotela). Pre deti je pripravená zábava v podobe detského bazéna, aquaparku a pestrých animačných programov v troch detských kluboch podľa veku.

Stravovanie

Vďaka all inclusive forme stravovania vás denne čakajú raňajky formou švédskych stolov, kontinentálne raňajky, obed a večera (všetko takisto formou bufetu). Po predchádzajúcej rezervácii je možné zájsť na večeru aj do niektorej z tematických reštaurácií. V rámci all inclusive sa môžete občerstviť vybranými alkoholickými a nealkoholickými nápojmi miestnej výroby (po dobu 24 hodín denne). Pre prípad, že by vás prepadol náhly hlad, funguje po celý deň miestny snack bar. Občerstvenie počas dňa si obstaráte aj priamo na pláži.