Open navigation

Eden Club
späť na Tunisko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Hotel Eden Club stojí na malebnej piesčitej pláži s pozvoľným vstupom do vody, vhodnej aj pre menej zdatných plavcov. Pre tých, ktorým sa do mora nechce, ponúka hotel dva vonkajšie bazény, jeden vnútorný bazén a jeden pre deti.

s peknou plážou nablízku

Jednému z bazénov dominuje farebný aquapark, do plytkého bazénu vedú malé šmýkačky, aby neprišli skrátka ani tí najmenší. Open air diskotéka poteší hlavne mladšie generácie, ktoré tak na dovolenke neprídu o patričnú dávku zábavy.

Eden Club hotel je situovaný na piesočnej pláži v oblasti Skanes-Monastir, približne 6 km od centra letoviska Sousse a 10 km od historického jadra Monastiru. Letisko je od hotela vzdialené asi 8 km, obchody nájdete už po pol kilometrovej prechádzke. V hoteli hostí upúta predovšetkým zábavný aquapark a prepracované animačné programy.

Zobraziť mapu

Vybavenie

K vybaveniu tradičného tuniského rezortu Eden Club patrí vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, bar v hoteli, bar pri bazéne, obchod so suvenírmi, amfiteáter, miniklub a detské ihrisko. Vody si v hotelovom areáli užijete až-až, nájdete tu dva bazény obklopené lehátkami a slnečníkmi (zdarma), bazén s veselým aquaparkom hýriacim farbami, bazén vyhradený pre deti a jeden krytý bazén na zimnú sezónu. K wi-fi sieti je možné sa pripojiť na recepcii, ak ale dávate prednosť pevnému pripojeniu, vyhľadajte internetový kútik (oboje za poplatok).

Izby

V jednoduchých, ale dostatočne priestorných izbách hotela Eden Club nájdu hostia vlastné sociálne zariadenie, chladničku (na vyžiadanie, za poplatok), telefón, televíziu a centrálne riadenú klimatizáciu. K väčšine izieb sa pripája vlastný balkón. Trezor na uschovanie cenností je k dispozícii na recepcii.

Pláž

Hotel leží priamo na peknej piesčitej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Bezpečne sa tak okúpu aj deti a slabší plavci. Lehátka a slnečníky na pláži si hoteloví hostia môžu voľne zapožičať. Osvieženie počas horúceho dňa nájdete v plážovom bare.

Aktivity

K tradičným aj menej tradičným aktivitám, ktorým sa môžete venovať v hoteli Eden Club, patrí tenis (kurty zdarma; vybavenie a osvetlenie za poplatok), minigolf, plážový volejbal, ping-pong, lukostreľba, basketbal, šípky a pétanque. V organizácii voľného času sa môžete spoľahnúť aj na skúsených hotelových animátorov, ktorí pre vás vymýšľajú zábavné denné a večerné programy na každý deň. Priaznivci vodnej zábavy si odnesú množstvo zážitkov z tunajšieho aquaparku, golfových hráčov poteší ihrisko v dosahu len kilometer od hotela. Odreagujete sa aj pri spoplatnených aktivitách, ako je biliard, masáže, vodné športy či návšteva sauny, za dlhých teplých večerov nič nebráni vyraziť na tunajšiu open-air diskotéku.

Stravovanie

All inclusive v hoteli Eden Club zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, nechýba ani ľahké občerstvenie v dopoludňajších aj popoludňajších hodinách a smäd uhasíte neobmedzeným množstvom nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby (10:00-24:00). Jedlo i nápoje dostanete na miestach a v časoch určených hotelom (otváracia doba jednotlivých barov a reštaurácií).