Open navigation

Mövenpick Resort and Marine Spa
späť na Tunisko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Hotel Mövenpick Resort and Marine Spa je dobrým cieľom, či už si chcete užiť aktívnu, cestovateľskú alebo gurmánsku dovolenku. Bezpochyby najlepší je ale pre relaxačné pobyty.

absolútna relaxácia

Vírivky, turecké kúpele, oddychová zóna, jóga - to všetko si tu môžete dopriať. Navyše v obklopení moderného komplexu s piatimi reštauráciami, štyrmi barmi a maurskou kaviarňou.

Monumentálny nový hotel Mövenpick Resort and Marine Spa sa nachádza pri krásnej piesočnatej pláži s barom a s jemným zlatým pieskom. Hotel je situovaný asi 2 km od centra letoviska Sousse a 8 km od prístavu aj od golfového ihriska v Port El Kantaoui. Známy antický amfiteáter El Jem a múzeum sú od hotela vzdialené asi 90 km. Hotel je ideálny pre rodiny s deťmi aj pre vyznávačov nočného života, za ktorým láka blízke mestské centrum. Cesta na letisko v Monastire, vzdialené 17 km, nezaberie ani pol hodiny.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Hneď po príchode do hotela vás uvíta ohromujúca vstupná hala, v ktorej sa môžete zaregistrovať na recepcii a počas pobytu sa zdarma pripájať k wi-fi sieti. Jazykovo vybavený personál vám tu rád odpovie na všetky otázky a pomôže s najrôznejšími prianiami či sťažnosťami. Okrem hlavnej reštaurácie sa tu nachádzajú ďalšie 4 reštaurácie s obsluhou a ponukou španielskej, švajčiarskej, japonskej, stredomorskej aj klasickej tuniskej kuchyne. Okrem 3 klasických barov tu funguje aj snack bar a maurská kaviareň. Chvíle oddychu môžete stráviť pri dvoch priestranných vonkajších bazénov s lehátkami, osuškami a slnečníkmi (zdarma). Pre deti je v hoteli vyhradený vlastný bazén a krásne detské ihrisko. Možnosť zakúpiť si drobnosť na pamiatku poskytuje obchod so suvenírmi, slávnostný banket alebo obchodné rokovania je možné usporiadať v dobre vybavenej konferenčnej miestnosti.

Izby

Pohodlné a štýlové izby hotela Mövenpick Resort and Marine Spa sú individuálne klimatizované (počas hlavnej sezóny), nechýba taktiež vlastný balkón alebo terasa. Ku každej izbe neodmysliteľne patrí kúpeľňa s WC a s fénom. V spálni nájdete okrem telefónu a trezoru tiež LCD televíziu so satelitným príjmom a minibar, ktorého naplnenie je spoplatnené. Za príplatok si môžete rezervovať izbu s bočným výhľadom na more, izbu s výhľadom na bazén alebo jednolôžkovú izbu.

Pláž

Hotel sa nachádza v tesnej blízkosti piesčitej pláže, vybavenej lehátkami a slnečníkmi. Ich využitie je, rovnako ako zapožičanie osušiek, pre hotelových klientov zdarma.

Aktivity

Pobyt v hoteli Mövenpick Resort and Marine Spa je skvelou príležitosťou dopriať si skvelý regeneračný pobyt v tunajších kúpeľoch. V neposlednom rade ale ponúka aj možnosti aktívneho vyžitia. K obľúbeným aktivitám patrí joga, stolný tenis, vodná gymnastika, cvičenie vo fitness a návšteva sauny - to všetko v rámci all inclusive zájazdu zdarma. Za poplatok si naviac môžete zájsť na masáž, nechať sa hýčkať v salóne krásy a vo wellness centre (thalasso terapia, turecké kúpele), zájsť si na golf (cca 8 km od hotela) alebo si vyskúšať vodné športy na pláži.

Stravovanie

Pri výbere dovolenky v hoteli Mövenpick Resort and Marine Spa si môžete vybrať medzi pobytom s all inclusive a s polpenziou. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere formou švédskych stolov, k all inclusive patria navyše obedy, neskoré (kontinentálne) raňajky a popoludňajšie občerstvenie. Počas večere je predpísané formálne oblečenie. Nápoje na uhasenie smädu dostanete 24 hodín denne, a to ako nealkoholické, tak alkoholické rozlievané nápojmi miestnej výroby. Raz za pobyt (s all inclusive) môžete ako bonus zadarmo navštíviť a la carte reštauráciu.