Open navigation

Zita Beach Resort
späť na Tunisko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Ak máte radi počas dovolenky na výber množstvo aktivít, ktorým sa môžete venovať, nemôžete urobiť chybu, ak vyrazíte do tuniského hotela Zita Beach Resort.

ZA AKTÍVNou DOVOLENKoU

Okrem športových aktivít, ako je tenis, ping-pong, minigolf alebo fitness, hotel ponúka aj menej namáhavé aktivity - napríklad biliard, masáže alebo balneoterapiu. Z dovolenky sa tak vrátite odpočatí a v najlepšej kondícii.

Pekný hotelový komplex s hlavnou budovou a luxusnými bungalovmi sa nachádza na okraji tuniského letoviska Zarzis, približne 6 km od jeho centra. Rozsiahly areál s troma bazénmi a udržiavanou záhradou je vzdialený asi 60 km od letiska, najbližšie nákupné možnosti nájdete už v samotnom hoteli.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Súčasťou vybavenia rezortu Zita Beach je vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, reštaurácia a la carte (tuniská a medzinárodnej kuchyne), niekoľko barov (vrátane plážového baru a dvoch barov pri bazéne), diskotéka a konferenčná miestnosť. K zábave počas pobytu slúžia tri bazény (dva vonkajšie, jeden krytý), kúpeľné centrum, kaderníctvo, obchod so suvenírmi, coffee shop a diskotéka. V areáli je tiež zdarma dostupné pripojenie k wi-fi sieti. Deti sa zabavia vo vlastnom bazéne, na detskom ihrisku alebo v miniklube (4-12 rokov).

Izby

Štandardné izby hotela Zita Beach sú vybavené klimatizáciou (v hlavnej sezóne), telefónom, satelitnou televíziou, vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa, wc) a balkónom alebo terasou. O minibar priniesť na izbu môžete požiadať za poplatok, trezor sa nachádza iba na recepcii (tiež za poplatok). Za príplatok je možné získať rodinnú izbu alebo ešte priestrannejšiu izbu na prízemí s oddelenými spálňami.

Pláž

Priestrannú, 700 metrov dlhú pláž nájdete priamo pred hotelom. Oceníte nielen vybavenie lehátkami (za poplatok) a slnečníkmi (zdarma), ale aj nápoje dostupné počas dňa, ktoré poskytuje dobre zásobený plážový bar.

Aktivity

Počas pobytu v Zita Beach rezorte sa môžete venovať početným zábavným a športovým aktivitám - tenisu, minigolfu, fitness cvičenia, vodnému pólu, ping-pongu alebo aerobiku (zdarma), popritom navštevovať masáže, balneoterapiu, salón krásy či biliard (za poplatok). V priebehu týždňa sa konajú nepravidelné večerné programy, cez deň môžete počítať s pravidelnými animačnými aktivitami (módne prehliadky, folklór, súťaže, ...). Vybavenie na tenis a osvetlenie tenisových kurtov je za poplatok.

Stravovanie

Vďaka all inclusive forme stravovania pre vás budú každodenne pripravené raňajky, obed a večera formou bufetu, okrem toho dopoludňajšia desiata a popoludňajšia káva so zákuskom. K večeri je vyžadované formálne oblečenie (u mužov dlhé nohavice). Medzi 10:00 a 23:00 môžete neobmedzene konzumovať rozlievané nealkoholické i alkoholické nápoje miestnej výroby.