Open navigation

Oasis Marine
späť na Tunisko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Kto si an dovolenke rád dopraje masáže a ďalšie relaxačné procedúry, bude z tuniského hotela Oasis Marine nadšený. Na výber sa ponúka napríklad masáž kalifornská, ajurvédska, anticelulitídna alebo lymfatická.

MASÁŽE od výmyslu sveta

Skvelá zábava tu ale čaká aj na aktívnejšie typy. Hotel ponúka 6 tenisových kurtov, centrum vodných športov, ihrisko na minigolf alebo dokonca vybavenie na lukostreľbu. Okrem toho si tu môžete požičať auto alebo vyraziť na prechádzku po pobreží na koni.

Rozľahlý komplex hotela Oasis Marine s krásnou desaťhektárovou záhradou sa rozprestiera na okraji zastavanej hotelovej oblasti, asi 13 km od centra letoviska Zarzis (pevnina), niečo málo cez 50 km od medzinárodného letiska na Djerbe. Najbližšie nákupné možnosti majú návštevníci hneď v hoteli, vyraziť ale môžu aj do ulíc Sangha.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Okrem hlavnej budovy je ubytovanie v hoteli Oasis Marine možné aj v útulných bungalovoch, rozmiestnených v krásnej kvetinovej záhrade. V hoteli sa nachádzajú tri reštaurácie (hlavná - bufetové, a la carte reštaurácie, pizzeria), niekoľko barov a maurská kaviareň. Fugnuje tu miniklub pre deti od 3 do 8 rokov, ďalej úschovňa batožín a zmenáreň (na recepcii), obchodná arkáda, konferenčná miestnosť a požičovňa áut. Dospelí sa cez deň ovlažia na pláži alebo vo vnútornom alebo vonkajšom bazéne (vnútorný bazén s jacuzzi je od novembra do apríla vyhrievaný), večer si môžu zájsť na miestnu diskotéku. Obľúbené sú tiež procedúry v tunajšom balneoterapeutickom centre. Pohyb si malí návštevníci užijú na peknom detskom ihrisku, pre tých väčších je tu k dispozícii 6 tenisových kurtov. Z ďalších ponúkaných služieb nesmieme zabudnúť na bankomat, internetový kútik a wi-fi pripojenie (to je na recepcii a v spoločných priestoroch hotela zdarma).

Izby

V hoteli Oasis Marine môžete získať izby pre dve, tri aj pre štyri osoby. K dispozícii sú aj rodinné izby s dvoma oddelenými miestnosťami. Všetky izby (väčšina ich je v útulných nízkych bungalovoch) sú v hlavnej sezóne klimatizované, majú vlastný balkón alebo terasu a sú vybavené sociálnym zariadením (kúpeľňa, wc, sušič vlasov), telefónom a satelitnou televíziou. Chladničku môžete využívať za poplatok, trezor (taktiež za poplatok) je umiestnený na recepcii. Zadarmo získate do izby na vyžiadanie detskú postieľku.

Pláž

Pláž pri hoteli je piesočnatá a vybavená lehátkami a slnečníkmi, ktoré môžu hoteloví hostia využívať zdarma. V plážovom bare sú v ponuke osviežujúce nealkoholické nápoje.

Aktivity

Pokiaľ milujete vodu a aktivity s ňou spojené, budete rozhodne spokojní. Okrem jedného vonkajšieho bazéna pre dospelých a ďalšieho pre deti tu nájdete tiež vyhrievaný vnútorný bazén, jacuzzi a hlavne dlhý kus súkromnej pláže. Tu si môžete vypožičať kajak či katamarán alebo vyskúšať ďalšie zaujímavé vodné športy. Vodu si užijete aj v tureckých kúpeľoch, pri hydroterapii a pri animačných programoch. Zo suchozemských športov sa tu návštevníci venujú hlavne tenisu (6 tenisových kurtov), ale aj lukostreľbe, petanque, minigolfu, stolnému tenisu, šípkam, fitness, plážovému volejbalu či basketbalu. Tenis, biliard, motorizované vodné športy a jazda na koni sú spoplatnené. Zaplatiť si musíte aj za procedúry v balneoterapeutickom centre, ale zážitok rozhodne stojí za to. Vyberiete si tu zo širokej ponuky kozmetických procedúr a masáží - k hlavným hitom patrí kalifornská masáž s vonnými olejmi, anticelulitídna masáž, ajurvédska masáž a lymfatická drenáž.

Stravovanie

All inclusive ponuku môžete využívať využívať každý deň až do polnoci a okrem neobmedzeného množstva nealkoholických (filtrovaná káva, krabicové džúsy) a alkoholických nápojov miestnej výroby zahŕňa raňajky, obedy, večere a ďalšie ľahké občerstvenie v priebehu dňa.