Open navigation

LTI Thalassa Sousse
späť na Tunisko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Hotel LTI Thalassa Sousse je skvelou voľbou, pokiaľ chcete stráviť aktívne-relaxačnú dovolenku - odpočiniete si na pláži a zabavíte sa v hotelovom bare a hlavne v aquaparku, ktorý sa bude zaručene páčiť nielen deťom.

ZASLÚŽENÁ RELAXÁCIA na brehu mora

Hotelové budovy, postavené v tradičnom maursko-andalúzskom štýle, majú svoj nepopierateľný pôvab. Špičkovú relaxáciu ponúka spa centrum, pohyb si užijete na tenisových kurtoch, vo fitness alebo na blízkom golfovom ihrisku.

Rozľahlý hotelový areál v maursko-andalúzskom štýle s hlavnou budovou a mnohými bungalovmi LTI Thalassa Sousse bol vybudovaný medzi letoviskami Sousse a Port El Kantaoui, asi 7 km od centra prvého z nich a 6 km od druhého. Letisko v Monastire je vzdialené 20 km. Najbližšie nákupné možnosti nájdete zhruba pol kilometra od hotela.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Po vstupe do hotela vás uvíta príjemná vstupná hala s recepciou a s ochotným personálom. V týchto priestoroch sa za poplatok môžete pripájať k wi-fi sieti a vybaviť si tak aj počas dovolenky všetko potrebné. V hoteli sa nachádzajú hneď 3 reštaurácie s obsluhou, jedna hlavná reštaurácia, lobby bar, americký bar, maurská kaviareň, bar pri bazéne, obchodná arkáda, minimarket, obchod so suvenírmi, kaderníctvo, miniklub (4-10 rokov) a detské ihrisko. Okrem krytého bazénu je hotel vybavený dvoma vonkajšími bazénmi a pestrofarebnými tobogánmi, na ktorých sa dosýta vybláznia nielen deti, ale aj mnohí dospelí. Lehátka a slnečníky pri bazéne sú k dispozícii zdarma, osušky sa požičiavajú za vratnú kauciu.

Izby

Štýlové izby hotela LTI Thalassa Sousse sú vybavené dvoma lôžkami, ktoré je v prípade potreby možné doplniť ešte dvoma prístelkami. Na všetkých izbách funguje centrálne riadená klimatizácia, telefón, fén a satelitná televízia, chladničku a bezpečnostnú schránku na izbu si môžete vyžiadať za poplatok. Každá izba zahŕňa peknú kúpeľňu s WC, k väčšine izieb sa pripája vlastný balkón či terasa.

Pláž

Priamo pred hotelom sa rozprestiera pekná, čistá piesčitá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Súčasťou vybavenia je okrem ležadiel a slnečníkov plážový bar, ponúkajúci lahodné osvieženie v horúcich dňoch. Osušky sa požičiavajú za vratnú kauciu.

Aktivity

Ak vás nebaví vymýšľať si kaaždý deň program na voľný čas, využite prepracovanú ponuku tunajších animačných aktivít. O zábavu sa vám miestni animátori postarajú aj večer, kedy sa môžete divácky zúčastniť zaujímavých vystúpení a zábavných šou. Na toho, kto si program pripravuje radšej individuálne, v rámci all inclusive čaká množstvo aktivít, už zahrnutých v cene pobytu - tenis (kurty zdarma, osvetlenie a vybavenie za poplatok), stolný tenis, minigolf, plážový volejbal, lukostreľba, šípky, volejbal a windsurfing či vodné bicykle (po predchádzajúcej rezervácii). Za poplatok sa ponuka ešte rozrastie o biliard, návštevy fitness centra, golf (na blízkom ihrisku), vodné športy alebo o návštevy spa centra, sauny, hammamu a salónu krásy.

Stravovanie

Hotelové all inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere (formou bufetu). Aby toho nebolo málo, dostane sa vám tiež ľahkého občerstvenia počas dňa a neobmedzeného množstva nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby. Raz za pobyt majú návštevníci nárok na večeru v reštaurácii s obsluhou, nutná je rezervácia aspoň 24 hodín vopred.