Open navigation

Royal Thalassa Monastir
späť na Tunisko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Chcete si dopriať tú najlepšiu starostlivosť a neváhate si za ňu zaplatiť? Potom si pre svoj pobyt vyberte luxusný Royal Thalassa Monastir s najlepšími kúpeľmi, ktoré môžete v tejto oblasti nájsť. Ich kvalitu oceňuje aj svetový sprievodca po kúpeľných zariadeniach.

NAJLEPŠie KÚPELE v Tunisku

Chcete mať okrem starostlivosti aj príležitosť k aktivitám? V hotelovej ponuke nájdete okrem vodných športov či golfu tiež lukostreľbu, biliard alebo pétanque. Hotel je vhodný pre poriadanie obchodných konferencií a stretnutí.

Luxusný wellness hotel Royal Thalassa Monastir je ideálny pre náročných klientov a pre organizovanie konferencií a obchodných stretnutí. Hotel je situovaný pri krásnej piesočnej pláži s priezračne modrým morom a jeho vzdialenosť od letiska je len 1 km. Historické jadro mestečka Monastir je vzdialené asi 6 km, od letoviska Sousse ho oddeľuje necelých 20 km. Pravidelnú dopravu pozdĺž pobrežia v oboch smeroch zaisťuje miestna vlaková linka.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Najväčšou pýchou hotela Royal Thalassa Monastir sú obľúbené kúpele Royal Elyssa Thalasso & Spa, ktoré patria k najlepším svetovo hodnoteným zariadeniam tohto typu. Ďalšie vybavenie, ktoré v hoteli nájdete, ale rozhodne v ničom nezaostáva. Hneď po príchode vás uvíta priestranná vstupná hala s recepciou. Stravovanie a občerstvenie zabezpečujú 3 reštaurácie, niekoľko barov, snack bar a originálna maurská kaviareň. Pochutnáte si tu na tuniskej, japonskej, talianskej aj medzinárodnej kuchyni. Ďalej je vám k dispozícii kaderníctvo, obchodná arkádu, alebo až 5 konferenčných miestností. Spojenie so svetom zabezpečuje wi-fi sieť na recepcii (zdarma) a internetový kútik (za poplatok). Vodu si návštevníci užijú nielen na pláži, ale aj v troch hotelových bazénoch – vo vnútornom bazéne (v zimnej sezóne vyhrievaný), vonkajšom bazéne a tí najmenší v detskom bazéne. Lehátka, slnečníky aj osušky okolo bazénov sú k dispozícii zadarmo. Deťom sa počas pobytu venujú zamestnanci miniklubu, alebo sa môžu hrať samy na detskom ihrisku.

Izby

Štýlové a vzdušné izby hotela Royal Thalassa Monastir sú v hlavnej sezóne klimatizované a ponúkajú vybavenie v podobe telefónu, televízie so satelitným príjmom, chladničky a trezoru (za poplatok). Wi-fi pripojenie na izbách môžete využívať bez ďalších poplatkov. Okrem balkóna alebo terasy patrí ku každej izbe vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, wc, sušič vlasov). Ak chcete, môžete požiadať o nefajčiarsku izbu (zadarmo) alebo o izbu s výhľadom na more či bazén.

Pláž

Hneď pred areálom hotela sa rozprestiera dlhá piesočná pláž. Nájdete na nej nielen slnečníky a lehátka, ktoré môžu hoteloví hostia využívať zadarmo (vrátane osušiek), ale tiež dobre zásobovaný plážový bar ponúkajúci osvieženie v horúcich dňoch.

Aktivity

Väčšina návštevníkov si vyberá hotel Royal Thalassa Monastir kvôli tunajším kúpeľom, ktoré sú chýrne svojimi procedúrami a profesionálnymi službami - po tunajších masážach a procedúrach s využitím najkvalitnejších francúzskych produktov štyroch rôznych kozmetických značiek sa budete cítiť ako znovuzrodení. Ak nechcete na pláži len leňošiť, môžete si za poplatok vyskúšať niektoré z vodných športov (vodné lyžovanie, jet ski, katamarán, parašutizmus). Trpezlivosť a presnú mušku si zase otestujete na neďalekom golfovom ihrisku. Dospelí sa v hoteli zdarma zabavia pri aktivitách, ako je tenis (vybavenie a osvetlenie za poplatok; tenisové kurty zadarmo), stolný tenis, volejbal a plážový volejbal, vodná gymnastika, vodné pólo alebo "basketbal pólo", deti od 4 do 10 rokov sa zatiaľ môžu vyblázniť v detskom klube. Ak neviete, čo si zo širokej ponuky aktivít vybrať, skúste sa zapojiť do zábavných programov denne organizovaných animátormi, k tomu môžete sledovať večerné vystúpenia vo vybrané dni. K dispozícii je aj vybavenie na pétanque, lukostreľbu, šípky a biliard.

Stravovanie

V hoteli Royal Thalassa Monastir máte na výber dve možnosti stravovania, a to formou polpenzie alebo all inclusive. V rámci all inclusive dostanete okrem raňajok a večere naviac obed (všetko formou švédskych stolov), malé občerstvenia počas dňa a neobmedzené množstvo alkoholických nápojov miestnej výroby a rozlievaných nealkoholických nápojov (filtrovaná káva, krabicové džúsy). K večeri je vyžadované nosiť formálne oblečenie.