Open navigation

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Kto chce byť na dovolenke v Tunisku ubytovaný v pokojnej lokalite, a predsa to nemať ďaleko za nákupmi a zábavou, mal by si pre svoj pobyt zvoliť hotel El Mehdi.

DO kaviarní a OBCHODOV

Ak chcete svoj čas tráviť hlavne mimo hotela, tu nájdete veľa miest, kam sa oplatí vyraziť. Nudiť sa ale nebudete ani v hoteli – stačí zamieriť do sauny, na masáže, do fitness, na ping-pong alebo minigolf.

Hotel El Mehdi sa nachádza neďaleko centra tuniského pobrežného letoviska Mahdia, pritom ale v pomerne pokojnej zóne. Hotel sa týči v susedstve krásnej dlhej pláže, asi 200 metrov od najbližších obchodov a barov. Letisko Monastir je vzdialené 54 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

Vo vstupnej hale s recepciou funguje voľné wi-fi pripojenie, môžete si tak kedykoľvek zdarma vybavovať korešpondenciu alebo zasurfovať po internete. K občerstvovaniu slúži hlavná reštaurácia a reštaurácia s obsluhou, ďalej bar, snack bar a kaviareň, príjemné popoludnie sa dá stráviť aj v maurskej kaviarni. V areáli hotela sa nachádzajú dva vonkajšie bazény (s lehátkami a slnečníkmi zdarma) a jeden bazén vnútorný. Deťom je vyhradený ich vlastný bazén, zábavu si užijú aj na tobogane a na súši v miniklube alebo na ihrisku. Dospelí si môžu zájsť na nákupy do tunajšieho obchodu so suvenírmi a večer sa zabaviť na diskotéke v rytme najnovších hitov aj osvedčenej klasiky.

Izby

Izby hotela El Mehdi sú jednoducho zariadené, ale nechýba v nich nič, čo potrebujete pre pohodlný pobyt - vlastná kúpeľňa a wc, balkón alebo terasa, telefón, chladnička, televízia aj trezor. Počas hlavnej sezóny funguje individuálne ovládateľná klimatizácia, ktorá vás ochráni pred horúčavami.

Pláž

Krásna piesočnatá pláž sa rozkladá priamo pred hotelovým areálom. Súčasťou tunajšieho vybavenia sú lehátka a slnečníky, ktoré môžu hoteloví hostia využívať zdarma.

Aktivity

Denný program vám spestria nenáročné animačné aktivity, ktoré pripravujú zamestnanci hotela, vo vybrané večery sa môžete ako divák zúčastniť pôsobivých kultúrnych a umeleckých vystúpení. Pre tých aktívnejších nechýbajú športové možnosti ako tenis (prenájom kurtov je zadarmo, osvetlenie a vybavenie za poplatok), minigolf, ping-pong alebo futbal na ihrisku s umelou trávou - to všetko v rámci all inclusive pobytu bez ďalších poplatkov. K aktivitám a vybaveniu, za ktoré si musíte priplatiť, patrí fitness, sauna, masáže, vírivka, salón krásy a vodné športy na pláži. Vďaka výhodnej polohe blízko centra letoviska Mahdie môžete tráviť voľný čas nákupmi a návštevami kaviarní, reštaurácií a zaujímavých pamiatok.

Stravovanie

Stravovanie v hoteli El Mehdi sa odohráva formou all inclusive - raňajky, obedy, večere, k tomu desiaty a olovranty a na zahnanie smädu neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby.