Open navigation

Dar Khayam
späť na Tunisko

Termíny

Už len vybrať si správny termín:

Termíny Trvanie Doprava Strava Cena Vybrať termín

Dar Khayam je útulný tuniský hotel vo farbách leta a piesku, poskytujúci hosťom dokonalé zázemie pre trávenie aktívnej dovolenky. V jeho ponuke nájdete veľa individuálnych aj kolektívnych športov, napríklad aerobik, minigolf, šípky alebo pétanque.

S herňou pre najmenších

Dobrodružné typy sa môžu tešiť na vodné športy a tobogane, ostatní na príjemné posedenie v maurskej kaviarni alebo na nákup originálnych spomienkových predmetov v obchode so suvenírmi.

Hotel spájajúci tradíciu s inováciou, Dar Khayam, sa nachádza iba 8 km od centra Nabeulu a 5 km od centra Hammametu. Rozsiahly hotelový areál s malebnou, udržiavanou záhradou bol vybudovaný tesne pri pláži. Medzinárodné letisko v Monastire je od hotela vzdialené 115 km, letisko v hlavnom meste Tunis 75 km.

Zobraziť mapu

Vybavenie

O uvítanie hostí v hoteli Dar Khayam sa stará recepcia vo vstupnej hale, v ďalších priestoroch hotela nájdete trezor (za poplatok), obchod so suvenírmi či zmenáreň (50 metrov od recepcie; spoločná so sesterským hotelom Omar Khayam). Občerstvenie spoločne zabezpečujú lobby bar, hlavná reštaurácia, reštaurácia a la carte, bar pri bazéne, bar na pláži a príjemná maurská kaviareň. Na recepcii je možné sa zdarma pripájať na wi-fi, využitie pevného internetového pripojenia je spoplatnené.

Izby

Útulné dvojlôžkové izby sa dajú doplniť až dvoma prístelkami, takže sa do nich bez problémov vmestí celá rodina. Väčšina izieb disponuje balkónom alebo terasou, vo všetkých nájdete vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, wc), klimatizáciu, telefón a satelitnú televíziu. Vlastný minibar môžete využívať za poplatok.

Pláž

Priestranný areál hotela Dar Khayam priamo nadväzuje na krásnu piesčitú pláž s pozvoľným vstupom do mora. Na pláži nájdete lehátka i slnečníky, a vďačným vybavením v horúcich dňoch je i plážový bar.

Aktivity

Asi najväčším lákadlom hotela sú dva vonkajšie bazény. Jeden z nich (spoločný s hotelom Omar Khayam) je vybavený tobogánmi, od ktorých sa zaručene nebudú vedieť odtrhnúť veľkí ani malí. Mimo hlavnej sezóny je hosťom k dispozícii krytý bazén. Lehátka a slnečníky pri bazéne aj na pláži sú zadarmo, matrace sa požičiavajú za poplatok. Okrem animačných programov si môžete nájsť mnoho iných športových a relaxačných aktivít - aerobik, masáže, fitnes, sauna, jacuzzi, tenis, stolný tenis, lukostreľba, minigolf, šípky, pétanque, plážový futbal a volejbal, vodné pólo, aquagymnastika a najrôznejšie vodné športy, či návšteva salónu krásy. Časť týchto aktivít je spoplatnená, časť už je zahrnutá v cene all inclusive. Pre deti sa v hoteli taktiež nájde náležité vybavenie, a to detský bazén, ihrisko a miniklub (4-12 rokov a 12-16 rokov).

Stravovanie

Pobyty v hoteli Dar Khayam zahŕňajú bohaté all inclusive. Denne budú pre vás pripravené raňajky, obedy a večere formou bufetu, medzitým ľahké občerstvenie počas dňa aj v priebehu večera. Od 10:00 až do 24:00 môžete konzumovať neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických aj alkoholických nápojov. Bonusom k all inclusive je raz za pobyt večera v reštaurácii s obsluhou (nutná rezervácia).